Ярема розповів, як його чесний син-інтелектуал живе на одну зарплату

Генеральний прокурор України Віталій Ярема назвав свого 26-річного сина Валерія інтелектуалом і високоморальною людиною, що живе на зарплату в 6,5 тис. грн
Depo.Влада
30 вересня 2014 15:27
ФОТО: depo.ua
Ярема розповів, як його чесний син-інтелектуал живе на одну зарплату
Ярема розповів, як його чесний син-інтелектуал живе на одну зарплату

Як передає кореспондент ДеПо, про це Ярема заявив на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів про запаморочливий кар'єрний злет.

«Я сподіваюся, що міністр юстиції або його підлеглі можуть дати відповідь на те, яким чином він був призначений главою Департаменту держреєстрації прав на нерухоме майно Державної реєстраційної служби», - сказав він.

«Він працював в Міністерстві юстиції ще до мого призначення. Єдине, що я можу сказати, що я виховав інтелектуальну, моральну і духовну людину, і я ним пишаюся », - сказав він.

При цьому на уточнююче питання про те, за що Ярема пишається своїм сином, генпрокурор сказав наступне: «Він не бере хабарів, працює чесно і отримує 6,5 тис. грн».

Це викликало питання у журналістів щодо фінансової самостійності сина генпрокурора. «Ми (сім'я, - ред.) йому допомагаємо», - підкреслив Ярема.

Нагадаємо, днями стало відомо, що син генпрокурора Валерій Ярема очолив Департамент держреєстрації прав на нерухоме майно. До цього він був заступником цього департаменту.

Представили Ярему-молодшого колективу ще під час розширеного засідання колегії ГРС 19 вересня.

Тоді разом з Яремою-молодшим представили двох нових керівників департаментів: реєстрації бізнесу та реєстрації громадських формувань, друкованих ЗМІ та інформагентств.