Ярема поскаржився на маленьку зарплату і заявив, що у відставку не піде

Генеральний прокурор Віталій Ярема до 2019 року не збирається йти з посади генерального прокурора
Depo.Влада
10 грудня 2014 11:41
ФОТО: depo.ua
Ярема поскаржився на маленьку зарплату і заявив, що у відставку не піде
Ярема поскаржився на маленьку зарплату і заявив, що у відставку не піде

Про це він розповів в інтерв'ю «Українській правді», передає ДеПо.

«Відповідно до закону «Про прокуратуру», Генпрокурора призначає Верховну Раду за поданням президента на п'ять років. Мій термін перебування на посаді Генпрокурора закінчується 19 червня 2019 року. Крапка», - заявив Ярема.

Також він розповів, чому погодився на посаду генпрокурора, не маючи досвіду роботи.

«Мені було цікаво. Дійсно, є нові для мене речі. Наприклад, представництво в судах. Це дуже складна робота. Там працюють професійні люди, які знають цивільне право. Це професійне ядро ГПУ, яке потрібно зберегти, і я це розумію», - сказав він.

За словами Яреми, йому це вдалося, забезпечивши законодавчо нормальні зарплати для працівників ГПУ: «Одна з норм закону «Про прокуратуру», який діятиме з квітня, це передбачає. Прокурор після вступу закону в силу буде отримувати зарплату 13 тисяч гривень і вище», - зазначив Ярема.

Згідно з цим же законом підвищиться і зарплата самого генпрокурора, він буде отримувати приблизно 50 тисяч гривень.

Ярема повідомив, що зараз його зарплата становить 6500 гривень.

«Насправді у мене зарплата в 17 тисяч гривень, але я потрапив під постанову Кабміну, згідно з яким скоротили зарплату. І коли два рази на місяць я отримую по 3 тисяч, це небагато, чесно кажучи, прикро. Тому що генпрокурор не повинен отримувати таку заробітну плату», - сказав Ярема.

Як повідомляв ДеПо, 30 листопада під час мирної акції протесту на Майдані Незалежності в Києві активісти вимагали відправити у відставку генпрокурора Віталія Ярему.