Януковичу та Азарову порадили не чекати "халяви" в Україні

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко запевняє, що екс-прем'єр Микола Азаров та колишній президент Віктор Янукович не будуть отримувати пенсії в Україні
Depo.Влада
30 вересня 2016 11:18
ФОТО: depo.ua

Про це Розенко заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"У нас є на руках рішення суду, де чітко вказана необхідність вирішення питання про поновлення виплати пенсії Азарову. Я не знаю, що хотів написати суд, але написав чітку формулу - визнати діяльність Пенсійного фонду протиправною і вирішити питання про поновлення пенсії Азарову. На сьогоднішній день Пенсійний фонд подав відповідну апеляцію, це рішення ще не вступило в силу, але ми будемо битися до останнього. Хочу сказати, що ні Азаров, ні інші представники уряду Януковича і сам Янукович пенсійні виплати отримувати не будуть. У нас є для цього всі законні підстави, адже вони сьогодні виїхали за межі України, і місце їх знаходження ми встановити не можемо", - заявив віце-прем'єр-міністр.

Він додав, що відновлення їхніх пенсій можливо в одному випадку - якщо вони особисто прийдуть в одне з відділень Пенсійного фонду України. "Думаю, що представники Пенсійного фонду будуть радісно їх зустрічати", - сказав Розенко.

 Нагадаємо, 21 грудня 2015 року  Печерський районний суд Києва заарештував на рахунках у державному "Ощадбанку" пенсії  екс-президента Віктора Януковича і колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.
8 вересня віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомив, що Подільський районний суд міста Києва нібито зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування і виплату пенсії Миколі Азарову. Однак у суді згодом спростували цю інформацію.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада