Шокін запевнив Януковича, що той спокійно може повертатися в Україну

Служба безпеки України та Міністерство внутрішніх справ не вбачає жодної небезпеки для життя і здоров'я на території України для екс-президента України Віктора Януковича
Depo.Влада
11 серпня 2015 13:04
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, повідомляє depo.ua з посиланням на УНН.

За дорученням Генеральної прокуратури, у СБУ та МВС перевірили інформацію надану адвокатом Віктором Сердюком, щодо можливих замахів на Януковича

"У зв'язку із такою інформацією від адвокатів Януковича, ми направляли доручення у Службу безпеки України, у Міністерство внутрішніх справ щодо наявності даних, які свідчать про загрозу його життю. Ці органи відповіли, що не володіють такими даними, які б свідчили про загрозу його життю", - повідомив він.

Крім того, Горбатюк наголосив, що якщо Янукович так боїться за своє життя, вони можуть допитати його таємно і не оголошувати про слідчі дії.

"Кримінально-процесуальний Кодекс передбачає заходи забезпечення безпеки учасника процесу, якщо у нього є бажання. Ми можемо допитувати і під іншим іменем, і можемо не повідомляти про проведення слідчих дій. Тобто максимально забезпечити безпеку", - повідомив він.

Однак, Горбатюк додав, що подібні заяви адвоката нагадують бажання дискредитувати слідство.

Нагадаємо, що раніше на допит в ГПУ, замість екс-президента України Віктора Януковича, прийшов його адвокат .

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Мітки: янукович, ГПУ