Янукович засипає скаргами Інтерпол

Про це заявив керівник Робочого апарату Національного центрального бюро Інтерполу в Україні Василь Неволя
Depo.Влада
29 серпня 2016 13:08
ФОТО: depo.ua

За словами Неволі, адвокати Януковича зараз оскаржують одразу кілька епізодів, за якими проходить екс-президент-втікач, передає depo.ua з посиланням на Сегодня.ua.

"Щодо екс-президента було кілька епізодів - Межигір'я, Сухолуччя, інші. Янукович і його адвокати оскаржили запити. Матеріали знаходяться в комісії з контролю за файлами і суді Ліона, за місцем знаходження Генсекретаріату. Після виключення епізоду по Майдану залишилося п'ять. Якими будуть рішення, сказати важко. На рівні Інтерполу упередженості, тяганини немає. Процедура вивчення триває", - розповів він.

За словами Неволі, Янукович міг переміщатися, куди і коли захоче. Але "це не означає, що вільно".

У бюро Інтерполу в Україні немає відомостей, що Янукович виїжджав з Росії в Італію, Іспанію, Францію.

Крім того, Неволя поінформував про те, які вищі чиновники попередньої влади на даний момент оголошено в розшук Інтерполом.

"Це Сергій Арбузов, Андрій і Сергій Клюєви. Але не щодо подій на Майдані, а щодо економічних злочинів. Едуард Ставицький. До речі, інформація про його розшук спочатку була виставлена, потім її зняли. А потім, коли комісія по контролю за файлами розглянула і в усьому розібралася, його прізвище знову з'явилася в базі даних. Червона картка виставлена ​​на Януковича-молодшого. На Курченка. Це з тих фігурантів, чий оперативний супровід забезпечується Службою безпеки України. Ну, ще такі, як Соркін, Агафонов, Литовченко... Загалом, досить довгий список ", - повідомив він.

За його словами, щодо екс-міністра доходів і зборів Олександру Клименка доступ закритий. Як і до файлів Миколи Азарова і Віктора Януковича.

Нагадаємо, також Неволя заявляв, що в розшук по каналах Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерполу) оголошені майже 1500 українських громадян.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада