Втікач Янукович розродився національною ідеєю для українців

Колишній президент України Віктор Янукович вирішив сформувати національну ідею для українців
Depo.Влада
25 лютого 2015 10:17
ФОТО: depo.ua
Втікач Янукович розродився національною ідеєю для українців
Втікач Янукович розродився національною ідеєю для українців

У своїй авторській статті на сторінках російської газети «Аргументы и факты» Янукович сказав, що національною ідеєю «має стати бажання повернути сильну незалежну країну, відновити економіку, почати вирішувати соціальні питання».

Крім того, він повторює російській владі те, що «з цього глухого кута» можна вийти тільки через переговорний процес і не потрібно проводити мобілізацію в Україні.

«Щоб зупинити конфлікт, необхідно міжнародному співтовариству чинити тиск на керівництво України з метою зупинити війну. Тому я прошу міжнародних лідерів бути послідовними у своїх діях з припинення війни, адже гине дуже багато мирних людей ...», - вважає Янукович.

А найголовніше для українців, на думку Януковича, «національною ідеєю має стати бажання повернути сильну незалежну країну, відновити економіку, почати вирішувати соціальні питання. «І найголовніше - потрібно не руйнувати, а будувати. Всі українці чекають від влади миру і віри в майбутнє», - резюмував колишній президент-втікач.

Як повідомляв depo.ua, в річницю Революції гідності  Янукович, який ховається в Росії, дав інтерв'ю російським телеканалам, в якому висловив бажання повернутися на батьківщину, а також визнав, що засилає людей в Україну, які «моніторять» ситуацію.

В Україні Януковичу спочатку було оголошено підозру в організації вбивств на Майдані Незалежності в Києві 25 лютого 2014 року. Крім того, 26 вересня йому пред'явлені підозри в розкраданні державного майна та нанесенні матеріального збитку державі. Він переховується в Росії.

Скрин: aif.ru