Янукович побачив "конструктивну роль" Росії у війні на Донбасі, але російських вояк не розгледів

Колишній президент України Віктор Янукович стверджує, що на Донбасі вооють не російські військові, а "добровольці"
Depo.Влада
23 червня 2015 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю британському телеканалу BBC, передає depo.ua.

"У мене такої інформації немає, що війська російські перебувають на території України. Так, про те, що там дуже багато...Дуже багато добровольців. Дуже багато добровольців. Але добровольці є і в українській армії з інших країн, припустимо... Ну, я скажу так: чехи воюють і за... (замовкає. - ред.)", - сказав Янукович, відповідаючи на питання, чиї війська воюють на Донбасі.

Він також заявив, що Росія не може стояти осторонь від конфлікту на Сході України.

"Не може! Знаєте з яких причин? У Росії 30% населення, мінімум, мають етнічне коріння в Україні...Я говорю про людей. Про людські зв'язки. На рівні людських зв'язків сьогодні, коли люди, які живуть у Росії, співчувають тим, хто живе в Україні, і хочуть їм допомогти, вони нічого не шкодують. Вони їдуть до своїх родичів, до близьких, до батьків. Одні відвозять до Росії своїх родичів, інші приїжджають надати їм допомогу. Хтось бере зброю у руки", - каже біглий президент.

На його думку, "конструктивна роль Росії" у війні на Донбасі "полягає у підготовці Мінських угод". "Чому не виконують Мінські угоди зараз, це питання, на яке повинні відповісти дві сторони - це Донбас і Київ. Але якщо Київ не хоче сідати за стіл переговорів з Донбасом, скажіть, який може бути конструктивізм? До чого тут Росія? Сядьте... Але чому нинішня влада українська не зустрінеться з представниками Донбасу? Чому не сядуть за стіл переговорів?", - заявив Янукович.

 

Мітки: