Янукович каже, що не доїхав у Харків до Добкіна, бо було "небезпечно"

Екс-президент України Віктор Янукович стверджує, що не знає помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова
Depo.Влада
28 листопада 2016 16:10
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив через онлайн-зв’язок під час засідання Святошинського райсуду щодо злочинів на Майдані, передає Depo.ua.

"Мені зателефонував голова Харківської ОДА Добкін по обіді 21 лютого і запропонував взяти участь у з'їзді в Харкові. Я планував виїзди в регіони у зв'язку з гострою ситуацією. Я сказав, що можливо приїду, якщо побачу необхідність, то повідомлю його. В цей день, коли я їхав у резиденцію, мій кортеж був обстріляний з автоматів. Тоді я вирішив звязатися з підписантами угоди з європейської сторони. Пізніше начальник охорони доповів мені, що на ранок 22 лютого погода погіршиться, тому треба їхати увечері, тоді я вирішив вилітати в Харків. Але на з'їзді мене не було, бо мені доповіли, що там може бути небезпечно, бо у будинок зайшли невідомі люди, зламавши систему контролю, тоді мені запропонували не їхати. Пізніше я дізнався, що кортеж, який їхав у Харків, теж обстріляли, і було прийняте рішення не їхати на з'їзд", - сказав він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: