ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Янукович дав інтерв'ю виключно для Ляшка, Тимошенко і Садового

Головний посил інтерв'ю Януковича - альтернативи Мінським угодам немає. Кращого подарунку "Самопомочі", "радикалам" і "Батьківщині" придумати неможливо
Depo.Влада
9 грудня 2015 12:14
ФОТО: depo.ua
Янукович дав інтерв
Янукович дав інтерв'ю виключно для Ляшка, Тимошенко і Садового

Янукович приніс патрони для всіх тих, хто кричить про те, що нова Конституція це зло, і мінські угоди потрібно викинути на смітник. Можна не сумніватися, що тепер, при кожній потрібній нагоді Ляшко, Тимошенко і Березюк будуть, як мантру повторювати одну і ту саму фразу: "Якщо Янукович підтримує мінські угоди, то це зло для країни".

І, повірте, мільйони людей будуть вірити в цей суто софістичний прийом, який не має нічого спільного із логікою чи тим більше правдою.

Інтерв'ю Януковича - це політтехнологія, розрахована саме на таку реакцію наших політиків і на таку реакцію наших співгромадян. Єдине питання - хто перший з українських політикі це скаже. Можна робити ставки, але мені чомусь здається, що цим політиком стане Анатолій Гриценко.

Залишилося взяти попкорн і чекати, коли наші борці з режимом Януковича клюнуть на червяка, якого їм закинули політтехнологи Кремля.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада