Януковича судитимуть заочно

Оболонський районний суд Києва постановив, що президента-втікача Віктора Януковича судитимуть заочно

Про це оголосив головуючий суддя Владислав Дев'ятко після повернення з нарадчої кімнати, передає Depo.ua.

"Суд ухвалив здійснювати спеціальне судове провадження щодо обвинуваченого Віктора Федоровчиа Януковича, ухвала оскарженню не підлягає. Таким чином підготовчі дії закінчені і прокурору надається можливість оголосити обвинувальний акт", - сказав Дев'ятко.

Адвокат Януковича Віталій Сердюк з таким рішенням не згоден і подав зауваження на дії суду, заявивши про порушення прав захисту і Януковича. Зокрема, за його словами, захисту не дали можливості надати свої заперечення і аргументи щодо неявки Януковича до суду.

Нагадаємо, що Оболонський райсуд Києва з 4 травня розглядав звинувачення Віктора Януковича, який переховується на Росії, у державній зраді - запрошення 1 березня 2014 року російських військ на територію України.

16 червня Оболонський райсуд Києва завершив підготовче засідання у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича, який зараз переховується у Російській Федерації. Зокрема, тоді захист екс-президента знову подав клопотання про виклик до суду генпрокурора Юрія Луценка та групи прокурорів.

А 26 червня суд почав розгляд справи по суті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна