Якщо Захід зніме санкції, українська кров не коштуватиме нічого, - Порошенко

В разі, якщо західні лідери вирішать зняти економічні санкції проти Росії без відновлення цілісності України, вони виконають бажання Росії залишити вбивства українців безкарними
Depo.Влада
31 березня 2016 06:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у середу президент України Петро Порошенко, перебуваючи у Вашингтоні з робочим візитом, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Якщо Захід зніме санкції, буде виконано бажання Кремля: українська кров не коштуватиме нічого. Вбивства українців залишаться без покарання", - зауважив український лідер.

Акцентувавши увагу на цьому, він висловив впевненість, що на Заході такого не сприйняли би.

"Без стійкого миру на Донбасі санкції повинні залишатися. Без відновлення суверенітету України в Криму санкції повинні залишатися. Без нового російського ставлення до відносин санкції повинні залишатися. Все, що менше - стане компромісом, який коштуватиме цінностей та справедливості", - наголосив президент.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко в перший день перебування з робочим візитом у Вашингтоні також закликав американських і європейських партнерів підтримати ініціативу України щодо запровадження санкційного списку "Савченко-Сенцова"

Більше новин політики читайте на Depo.Влада