Зеленський заявив, що піде з посади, якщо не зможе закінчити війну

Якщо чинній владі не вдасться закінчити війну на Донбасі – команда президента готова віддати керування країною у руки інших людей, але вони повинні знати, що зможуть це зробити

Зеленський заявив, що піде з посади, якщ…
Фото: Олександр Хоменко / Depo.ua

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час пресмарафону із журналістами у Kyiv Food Market, що знаходиться у колишній будівлі заводу "Арсенал", у четвер, 10 вересня, передає Depo.ua.

"Якщо ми не зможемо це зробити – прийдуть інші. Яким, може, це вдасться. Може, будуть кращі, але вони повинні знати, що зможуть припинити війну, зупинити її. Тікають часики, а разом з ними – люди щодня… немає цих людей. Хтось виїжджає, люди гинуть. Нам треба це закінчити, дивлячись правді в очі. Треба зупинити війну", – сказав він.

Президент додав, що він і його команда зобов'язані закінчити війну.

"Я не хочу нікого ображати, але так, як ми хочемо закінчити війну, ніхто не хоче. Я думаю, що у минулої влади такого бажання, як у нас, такого потужного тиснення на це, я думаю, що все ж таки не було. Тому що ми готові говорити: по телефону, в "нормандському форматі", в Мінську. Я завжди кажу: "Хочете говорити? Давайте. Я готовий трансформуватись"", – сказав він.

Зеленський наголосив, що наступний етап вирішення ситуації на Донбасі – зустріч у нормандському форматі.

"Побачимо, що ми не можемо вирішити проблему, будемо щось міняти. Точно будемо міняти! П'ять років я не буду звітувати перед журналістами. У мене немає часу й бажання. Ми обіцяли людям, що хочемо закінчити війну", – заявив він.

За словами президента, зрада – це обмеження його у президентських обов'язках і обіцянках.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook