Що має зробити Порошенко, щоб його заповажали симпатики ПС

Ярош помиляється, якщо думає, що українці хочуть зміни влади
Depo.Влада
13 липня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
Що має зробити Порошенко, щоб його заповажали симпатики ПС
Що має зробити Порошенко, щоб його заповажали симпатики ПС

Українцям не потрібна ані "громадянська війна" від Яроша, ані "військовий кабінет" від Порошенка. Українцям потрібні рішучі дії влади, і не тільки в питанні вгамування "Правого сектора", який остаточно розперезався.

Але якщо вже на те пішло, і Порошенко боїться взяти всю відповідальність за радикальне придушення "мукачівського путчу" на себе, і йому потрібно підстрахуватися "колективним розумом" "військового кабінету", то рішення мають бути наступні: по-перше, "мукачівських партизанів" протягом годин або саджають в СІЗО, або ліквідовують (колись Петро Олексійович казав, що антитерористичні операції мають тривати не місяці, а години), по-друге, звільняється губернатор Закарпаття і  змінюється усе керівництво МВС, СБУ та митниці в області, по-третє, на всеукраїнському масштабі проводиться роззброєння "запасних" баталйонів "Правого сектору" і відповідальні у незаконному зберіганні зброї йдуть під суд. Ну і про Балогу з Ланьом не забути. А намети ПС хай собі стоять під різним ОДА та управліннями МВС. Це не проблема. Що стосується Яроша і партії Коломойського, яка зараз використовує "мукачівський путч", щоб покритикувати владу, зразу заявлять, що вони розібралися і до непевних осіб, які назвали себе "Правим сектором", стосунку не мають.

Натомість цього не буде. І це головна проблема, чому українці критикують владу, не здатну на жодні рішучі дії ані у боротьбі з корупцією, ані у боротьбі з олігархами, ані у боротьбі з "колишніми", ані у боротьбі з кримінальними бандами на "політичній підкладці". Низка рішучих дій, які зараз необхідно почати проти "Правого сектору" і обов'язково продовжити за всіма накресленими напрямками могли б повернути повагу до влади навіть пересічних "правосеків" та їхніх симпатиків. І все це робити можна було б і без "військового кабінету". Зрештою вже й зі скликанням цього "кабінету" традиційно тягнуть... щоб не ухвалювати жодних рішень.

Насправді, поки "військовий кабінет" збереться, то вгамовувати вже не буде кого, "мукачівські путчисти" в оточенні вже просто "розтануть у повітрі". Після цього влада може зітхнути з полегшенням і вирішити "неупереджено", а головне неквапно, розслідувати всю ситуацію. 

Читайте також:

В Україні визріває запит на диктатора

Як Саакашвілі без жодного "військового кабінету" розігнав би "пивний путч" правосеків

Ярош влаштовує божевільний "пивний путч", спланований Путіним