Як Яценюк обхамив Тимошенко і коаліціантів

Стали відомі подробиці вчорашніх зборів коаліції
Depo.Влада
9 лютого 2016 08:40
ФОТО: depo.ua
Як Яценюк обхамив Тимошенко і коаліціантів
Як Яценюк обхамив Тимошенко і коаліціантів

Вчорашнє засідання зборів коаліції завершилося сваркою. Сваркою, яку можна було б не затівати, якби Арсеній Яценюк хоч на мить відкинув би свій образ ображеного прем’єра-мученика.

Все почалося з простого: Яценюк заявив, що ніякої програми дій він наразі представляти не збирається (в минулу п’ятницю домовилися, що уряд запропонує план дій на 2016 рік). Арсеній Петрович заявив, що не збирається нічого нікому представляти допоки уряд не затвердить цю програму. Простіше кажучи, він знову ставить всіх перед фактом, що уряд щось напише, а парламент має все затверджуивти, інакше грошей від МВФ не буде.

Потім він вступив в перепалку з Березюком, а далі у відкриту звинуватив "Батьківщину" в тому, що Тимошенко свого часу готувала "ширку" з Януковичем. На це, представник "Батьківщини" Сергій Соболєв заявив, що про "ширку" це лише чутки, а от в “Батьківщині” є лист за підписом Арсенія Петровича, де той підтримує Віктора Януковича.

Після цього Арсеній Петрович заявив, що у нього невідкладні справи і, пробувши аж 45 хвилин на зборах коаліції пішов розбудовувати державу.

Читайте також: "ДС" стали відомі подробиці нового плану дій Яценюка

Більше політичних новин чит