Як вийти із середньовіччя?

Рішення Зеленського відправити Скалецьку в карантин на два тижні говорить нам тільки про одне: висновків не зроблено. Для примітивної комедії це непогано. Для реального життя – це жах

Як вийти із середньовіччя?…
Фото: ЕРА

На жаль, команда Зе продовжує знімати серіал замість того, щоб почати жити реальним життям.

Отже, що потрібно зробити:

1. В Санжари відправити групу психологів для комунікації та лікарів, які зроблять профілактичне обстеження населення цього і найближчих сіл. Людей треба заспокоїти. А політиків, навпаки, треба звідти прибрати, бо політик є джерелом агресії для цих людей.

2. Із сьогоднішнього дня має початися величезна інформаційна кампанія по всій країні. Лікарі мають виступати в сільських клубах, на підприємствах і найголовніше – на телевізорах.

3. Держава повинна демонструвати підготовлені місця для можливих хворих. Це має бути в кожному випуску всіх новин по країні. Паралельно просто треба подивитися, що робили росіяни: зробили державний запас масок, зарегулювали ціни на певні ліки і т. д. Це просто покаже, що є держава.

4. Треба терміново закупити модульні містечка, які протягом 2-3 діб можна буде розгорнути будь-де в країні.

5. Треба перевірити наявність необхідних супутніх ліків у лікарнях (є вже тисячі тих, хто одужав, і їх же чимось лікували).

І найголовніше: потрібно вийти з дискурсу серіалу. Це реальне життя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"