Як Гринів і Ляшко сварилися у Раді

У Верховній Раді під час голосування за звільнення суддів виникла словесна перепалка між лідерами фракцій БПП і Радикальної партії Ігоря Гриніва і Олега Ляшка
Depo.Влада
29 вересня 2016 14:16
ФОТО: depo.ua

Ляшко виступив з критикою на адресу Гриніва через те що не всі депутати БПП голосують за звільнення суддів, передає depo.ua.

"Я звертаюся до колеги, лідера фракції БПП Гриніва. Ви говорите, що ви не голосуєте за звільнення суддів тому, що вони десь 200 грн не так заробили, або розглянули справу. А скажіть, будь ласка, а судді Апеляційного суду міста Києва... За їх звільнення чому ви не голосуєте? Ці судді розглядали майданівські справи, вони залишали в силі рішення районних судів і людей "по бєспрєдєлу" тримали у в'язницях ... Ви не голосуєте за звільнення судді Демидовської (яка посадила людину в тюрму без розгляду його справи), чому?", – запитує Ляшко.

Більше того, лідер "радикалів" звинуватив БПП в неповазі до українського народу і президента.

"Я звертаюся до шановних колег БПП, як треба не любити і зневажати українців, власного президента, самих себе, український парламент, щоб так принижувати його. Вся країна бачить, що ваші картки - були голоси, а тепер немає і на всю країну ми за 20-30 раз голосуємо. Це приниження кожного українця, який ходив на вибори, вибираючи ті або інші сили, тому що розраховували, що політики будуть чесними, справедливими, що політики будуть захищати українську, а ви захищаєте мафію", - зазначив лідер РПЛ.

У свою чергу, Ігор Гринів заявив, що не варто звалювати на фракцію відповідальність за голосування депутатів. 

"Не називаючи прізвищ, а тільки цифри: "Самопоміч" 26 (присутні в залі, - ред.), а голосують 23, "Батьківщина" - 21, а голосує 14, Ляшко (Радикальна партія) - 21, а голосують 17, "Народний фронт" 81, голосують 58. Якби хоча б третина ваших депутатів проголосувала ... Нема чого переводити на БПП, це, щонайменше нечесно", - розлютився Гринів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: Ляшко, гринів