Як Тимошенко збирається жити без референдуму

Мало того, що всі її починання завершуються провалом, так ще й всередині політсили намічають серйозні структурні проблеми
Depo.Влада
7 жовтня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Як Тимошенко збирається жити без референдуму
Як Тимошенко збирається жити без референдуму

Не встигла Юлія Тимошенко оголосити підготовку до референдуму щодо мораторію на продаж землі з розрахунку на гарний піар та розхитування влади, як вже доводиться констатувати абсолютний провал цієї медіа-кампанії. Учорашнє рішення Верховної Ради про продовження мораторію на продаж землі залишило партію "Батьківщина" та її лідерку у розбитого корита та без шикарної теми для піару.

Щоправда, провал на темі землі – це лише один з сигналів того, що у Юлії Володимирівни зараз спостерігаються досить серйозні структурні проблеми в партії та в її безпосередньому оточенні. Зокрема, останнім часом мова йде про перетрушування команди, від чого трусить всю політсилу. Так, багаторічного керівника медіа-напряму "Батьківщини" та Тимошенко Олександра Абдулліна останнім часом відсунули від "тіла". Як розповіли співробітники штабу "Батьківщини" на Турівській, було замовлено дослідження, яке продемонструвало надзвичайно низький коефіцієнт корисної дії його роботи. Іншими словами, кошти, які кидалися на просунення Тимошенко у медіа, були величезні, але вихлопу від цього було ніякого.

У зв’язку з цим ще більше посилився Сергій Власенко, який увійшов у найближчу обойму під час судових процесів проти Тимошенко у 2011 році. Зараз його вплив на ухвалення рішень в команді Тимошенко є дуже істотним.

Втім, існує проблема дещо іншого роду – Тимошенко все щільніше обставляє себе колишніми представниками Партії регіонів. Крім Львова, де головою обласної партійної організації є екс-губернатор часів Януковича Михайло Цимбалюк, у команді Тимошенко сплив Едуард Матвійчук - колишній губернатор Одеської області. Окрім роботи по Одещині він відповідає за низку важливих напрямків у "Батьківщині".

Тут варто згадати історію в Херсонській області, де завдяки союзу "Батьківщини" та "Опоблоку" останні завели на крісло голови облради Владислава Мангера. Попри нібито програш Банкової у цьому регіоні, владі вдалося показати зв’язки Тимошенко з "п’ятої колоною". Пікантності додає той факт, що Мангера як і майже всю херсонську фракцію "Опоблоку" пов’язують з одіозним олігархом Вадимом Новинським.

Таким чином, Тимошенко наразі замість гучних перемог сама заводить себе у глухий кут. І КМІС може тисячу разів демонструвати її захмарний рейтинг (заводячи до парламенту туди ще таку "велику" і "відому" партію як "За життя" Рабіновича-Мураєва), але наразі ситуація в неї більш ніж складна. Серед тем для піару знову залишився "плач Ярославни" про тарифи.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада