Як соцмережі жартують над "простягнутою до Порошенка" рукою Яценюка

Соцмережі відреагували жартами на слова прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, який "простягнув руку Порошенку та його фракції"
Depo.Влада
18 лютого 2016 18:32
ФОТО: depo.ua

Зокрема, в мережі поширюють дотепну фотожабу, передає depo.ua.

Як соцмережі жартують над "постягнутою до Порошенка" рукою Яценюка - фото 1

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Кабміну прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що "його рука простягнута президенту України Петру Порошенку і його фракції".

"Звертаюсь до президента до його фракції,  і до всіх демократичних сил, перегорнули сторінку, ми не маємо права допустити жахливого сценарію розпаду країни, і не маємо права повторювати помилки 2005 року. І президент і його фракція -  всі добре пам'ятають, чим це закінчилось тоді",- сказав Яценюк.

За його словами, зараз всі повинні взятись за руки, забути про образи, взяти відповідальність за долю країни і йти вперед, іншого рецепту немає.

"Моя рука простягнута Порошенку і його фракції, не тільки моя, а й усієї фракції "Народний фронт", яка є з президентською фракцією основою змін в країні. Не треба звертати увагу на рейтинги, на них треба дивитись перед виборами, забути про політичний шантаж і змінити правила української політики вона має бути європейською, бажано перестати брехати і перекручувати факти, якщо ми щось неправильно робимо, я це визнаю, скажіть як зробити краще", - підсумував прем'єр.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада