Шустер повертатиме до життя УДАР Кличка

Схоже, мер Києва до сих пір мріє про повернення у велику політику
Depo.Влада
29 квітня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
Шустер повертатиме до життя УДАР Кличка
Шустер повертатиме до життя УДАР Кличка

Після повідомлення в ЗМІ про те, що Центр зайнятості заборонив відомому телеведучому Савіку Шустеру працювати в Україні, героя інформаційних стрічок одразу оточили політики, явно зацікавлені в тому, щоб попіаритися на даній темі. На цьому фоні особливо кумедно виглядав мер столиці Віталій Кличко, який запропонував Шустеру перейти працювати у ТРК "Київ". Всі подумали, що це такий собі жарт - не дуже вдалий, враховуючи, що Савіку навряд чи буде цікаво працювати на муніципальному низькорейтинговому телеканалі. Але Савік погодився на цю пропозицію. Як "шуткували" у соцмережах, Шустер протягом своєї кар’єри не мав власну передачу хіба що на телеканалі "Малятко".

Навіщо Кличку Шустер, який останнім часом повільно, але впевнено втрачає рейтинги і вплив? Схоже, Віталій Володимирович донині вірить у дива. Формальний голова партії "Блок Петра Порошенка" фактично виступає ширмою реального керівництва партії, яке знаходиться на Банковій. "Весільний генерал" хіба що може сидіти на якомусь з’їзді і надувати щоки.

Ще гірша історія у Кличка наразі спостерігається у Києві, де він вже скоро переплюне самого Льоню "Космоса" Черновецького. Скандальні забудови, наростаючий транспортний колапс, абсолютне нерозуміння, куди повинно рухатися місто – все це проблеми Кличка, який насправді має слабке розуміння того, що і як треба робити в столиці. Тут за нього все вирішують інші люди. Завдання Кличка – лише віддуватися за їх фантазії як-то у випадку з підземною парковкою на Михайлівській площі. І тут не допомагає жоден піар, яким намагають перебити інформаційні хвилі, які з’являються в ЗМІ, і в яких, насправді, винна лише одна людина - Віталій Кличко. Його нещодавнє падіння з велосипеду – це символічна вишенька на тортик невдач.

Втім, Кличко явно не полишає сподівань на те, що йому попри всі проблеми вдасться повернутися на вищі щаблі вітчизняного політичного життя. Тим паче, що під час Майдану Кличко виглядав чи не найвагомішим серед тих, хто стояв на сцені. Той же Порошенко стояв десь там на периферії, тоді як Віталій Володимирович був одною з центральних фігур. Але все минуло, власний загальноукраїнський рейтинг Кличко успішно розгубив, партія "УДАР", після рішення про союз з БПП, фактично була знищена. І жодних реальних перспектив для нового ривку.

А тут з’являється така паличка-виручалочка у вигляді Шустера, який зараз активно шукає серйозних політичних союзників. Цим Кличко не міг не скористатися. Втім, видається, що Кличку вже не допоможе ані Шустер, ані Кісельов. Адже як можна допомогти тому, хто сам впевнено закопує власне політичне майбутнє в дорогу столичну землю?

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада