Як Шокін зробив з себе героя. Анекдотів

Коли у ГПУ руки доходять до екс-регіоналів вони якимось дивним чином опускаються і роблять якісь такі абсурдні дії, що й на голову не налазить
Depo.Влада
2 листопада 2015 13:45
ФОТО: depo.ua
Як Шокін зробив з себе героя. Анекдотів
Як Шокін зробив з себе героя. Анекдотів

Шокін шукає Новинського. Це - анекдот. Шокін підготував "спецоперацію" з двох слідчих із вручення повістки на допит Новинському на погоджувальній раді ВР, де Новинський НІКОЛИ не буває. Це теж анекдот. Після сьогоднішніх "слідчих дій" Шокін залізно забезпечив собі одне - місце у народному гумористичному фольклорі. І, можливо, наблизив свою відставку.

В ГПУ не знали, що Новинський не ходить на погоджувальну раду ВР? В ГПУ не знали, що туди ходять тільки голови та співголови фракцій та груп? Тут одне з двох - або в ГПУ працюють невігласи, або саботажники. І в обидвох випадках їхній керівник має за це відповідати. 

А може, Шокін таким чином хотів попередити Новинського та компанію, що пора тікати? Не виключено. Але ж повістки були лише на допит, а, отже, й тікати Новинському поки що немає сенсу. Коли розмірковуєш над діями ГПУ - не полишає відчуття абсурду. Особливо над діями стосовно екс-регіоналів. От, наприклад, затримання Корбана було серйозно організовано, Мосійчука - не без елементів шоу, але теж ретельно. "Свободою" зайнялися не "по-дитячому". А як доходить до екс-регіоналів, то якась суцільна клоунада. І якщо Шокін не викрутить цю клоунаду хоча б до приводу Новинського та компанії на допит, то він буде просто дуже смішним Генпрокурором. Найсмішнішим в історії України. Сміятися над ним будуть зло. І будуть сміятися до відставки. Адже чи може бути борець за справедливість найвищого рангу клоуном? Ні. Такі навіть Порошенко не потрібні. А тому, якщо ГПУ у найближчі години не перетворить свою клоунаду на серйозне дійство, то можна буде подумати, що Шокін сам наривається на відставку.  І якщо Порошенко візьметься захищати свою креатуру, то і сам стане смішним. Чого раніше за президентом не помічалося. 

А тепер от бідолашному голові фракції БПП Юрію Луценку доводиться пояснювати дії Шокіна у неоковирний спосіб: "Щодо них немає відеоряду, як на Мосійчука. Їх треба викликати на допит і зняти з них свідчення. Наскільки я розумію, їх звинувачують за злочини, коли вони були при владі, в минулому часі. Докази треба закріпити допитом підозрюваних, на які вони не з’являються. Прийти в суд чи до них додому - не можна, бо вони недоторканні. Тому слідчі обрали такий шлях: вручити повістки якщо не самим депутатам, то принаймні голові їх фракції". Ага і Юрій Бойко побіг роздавати повістки Новинському, Королевській та Вілкулу замість Шокіна? Це теж анекдот. А слідчі не пробували пошукати Вілкула в Дніпропетровську на зустрічі з виборцями? А Новинського в звичайний пленарний день ВР? Суцільний анекдот. І анекдот "сквєрный".

P.S. Новинський явно не боїться Шокіна, і вже на допит до МВС прийшов. Ще один анекдот.

Читайте також: Шоу з Новинським. Так Порошенко взявся за голову?

Більше новин політики читайте на