Як Савченко визнала "ДНР" і офіцера Захарченка

Риторика Надії Савченко давно вже виглядає абсурдною. Втім, зміст останніх її виступів підпадає під статті кримінального кодексу
Depo.Влада
18 жовтня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
Фото Укрінформ
Фото Укрінформ

Протягом останніх днів народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко займається самовикриттями. Таки визнавши той факт, що вона їздила на окуповані території Донбасу, льотчиця з депутатським мандатом розповіла байку про те, що неодноразово бувала у терористів заради боротьби з контрабандою. "Я відстежувала, в першу чергу, шляхи контрабанди, де вони можливі, як вони можливі. Всю інформацію, яку я здобувала, я передавала відповідним органам", - сказала Савченко в ефірі на "112".

Дана заява цікава хоча б тим, що раніше Савченко розповідала про необхідність звільнення українських полонених і навіть оголошувала голодування. А тут – контрабанда. З чого б це таке різке перепрофілювання?

До того ж, "відповідні органи", схоже, самі не дуже в курсі про постійні подорожі "штірліца" в спідниці в "Л-ДНР". Так, Савченко повідомила, що дала свідчення в СБУ щодо своєї поїздки на окуповану територію. "Я була в СБУ, дала всі свідчення. Тому особливо ті депутати, яких це дуже цікавить, можуть поцікавитися в СБУ. Свідчення я надала... Я після вас відразу повертаюся на допити до СБУ. Вони тривають довго", - заявила Савченко. Вочевидь, мова йшла про недавню поїздку нардепа, яку довго заперечували в її прес-службі, а потім навіть в СБУ в особі Юрія Тандіта. Щоправда, жодних подробиць про допит в СБУ Савченко так і не розповіла.

Утім, на цьому перли від соратниці Юлії Тимошенко не скінчилися. Вже вночі вона вирішила оприлюднити відео-звернення щодо заяв ватажків "Л-ДНР". При цьому депутатка адресувала свою заяву Олександру Захарченку, який назвав смерть "Мотороли" оголошенням війни з боку Києва. Наводимо повну цитату Савченко:

"Вбити людину, яка сама вбивала людей - не гріх. Але заявляти, що ти будеш вирізати невинні сім'ї - ну, знаєш, Олександр, думай що говориш. А то який ти після цього, нахрен, офіцер? Почавши раз можна не зупинитися."

Який офіцер з терориста Захарченка – абсолютно незрозуміло. Офіцер може бути в існуючій армії, а для цього має існувати країна, а не квазі-сепаратистське утворення Кремля. Іншими словами народний депутат України Савченко фактично визнає "ДНР" незалежною країною. Так що у СБУ є привід зустрітися з пані Савченко знову.

І, останнє. Суспільство ніяк не дочекається чіткої відповіді Юлії Тимошенко: чи підтримує вона Савченко, і якщо не підтримує, то чому не виганяє її зі складу фракції. Може і Юлія Володимирівна вважає терориста Захарченка "офіцером"?   

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада