Як Савченко в Ростові співала українські пісні з конвоєм

Звільнена з російського полону Надія Савченко розповіла, як до неї ставився конвой, коли вона перебувала за ґратами на Росії
Depo.Влада
23 червня 2016 10:42
ФОТО: depo.ua

Своїми спогадами вона поділилась в інтерв`ю ТСН, передає depo.ua.

"З конвоями були різні стосунки. В одному певному московському конвої були хлопці непогані, веселі, як всі солдафони. Ми з ними непогано знаходили спільну мову, поки одного разу один не сказав "говори на нормальном языке, мы на чурбанском не понимаем". Я тоді вибухнула і сказала начальнику конвою, якщо не може тримати своє стадо в рамках, тоді буде за нього відповідати як офіцер. У них були проблеми, навіть, здається, звільнили того хлопця, який це сказав", - розповіла народний депутат.

"У Ростові був чудовий конвой. Ми з ними співали українські пісні і вони прекрасно мене розуміли українською, і ділилися з ними їжею, і не було проблем з сигаретами. Все було чудово", - додала Савченко.

Нагадаємо, українська льотчиця Надія Савченко перебувала у російському полоні 709 днів. Після обміну її на російських ГРУшників вона повернулася в Україну і розпочала роботу у Верховній Раді.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада