Як Савченко в Раді розмахувала "гранатою" проти змін до Конституції (ВІДЕО)

Народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко сьогодні наочно доводила колегам загрозу ухвалення конституційних змін щодо правосуддя
Depo.Влада
2 червня 2016 14:18
ФОТО: depo.ua

Вона порівняла з Україну з гранатою, передає depo.ua.

"Хто знає, що таке граната, собі уявить. Решті показую, що таке еспандер. У нас Україна – це зараз граната. У неї є кільце – це Конституція, є чека – це Донбас. І основне тіло гранати – це наша Україна. Ми беремо, зжимаємо чеку з тілом гранати і дьоргаєм Конституцію і кільце викидаємо. А тепер спробуйте... Кулак – це наша влада, а в нас в руках Україна вибухає і розривається... Якщо влада утримає країну в цілісності, то ми можемо вносити зараз зміни . Якщо ми не готові, то буде так. Прийде наша чека - Донбас, "Л-ДНР" і скаже, ось ваша Конституція, а ось наша Конституція, написана Росією. Вийде Майдан і нас розірве", - пояснювала Савченко.

Однак народні депутати не дослухалися до Савченко і схвалили у другому читанні і в цілому президентський законопроект "Про судоустрій і статус суддів", а також Закон "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)"який має  деполітизувати судову систему та створює механізм для оновлення суддівського корпусу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада