Як Саакашвілі потрапив в лапи грузинської мафії в Україні

Історія з нібито викраденим броньованим Toyota Land Cruiser одеського губернатора Михайла Саакашвілі виглядає більш ніж дивно
Depo.Влада
7 липня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Як Саакашвілі потрапив в лапи грузинської мафії в Україні
Як Саакашвілі потрапив в лапи грузинської мафії в Україні

Іноді, читаючи деякі українські ЗМІ, можна дуже легко опинитися у задзеркаллі. Так, досить широко розійшлася інформація видання Страна.юа про те, що в Києві викрали броньований Toyota Land Cruiser одеського губернатора Михайла Саакашвілі вартістю близько 6 мільйонів гривень. Загалом, цікава новина, враховуючи той факт, що абсолютно незрозуміло, звідки в Саакашвілі гроші на цей автомобіль. Втім,  найцікавіше в цій статті – хто саме викрав автомобіль. За версією журналістів, дорогий позашляховик викрало організоване злочинне угруповання злодія в законі на прізвисько Гуга - Серго Глонти.

Як Саакашвілі потрапив до грузинської мафії в Україні - фото 1

Сам Серго Глонта зараз знаходиться під вартою в Лук'янівському слідчому ізоляторі в очікуванні рішення суддів апеляційного суда Києва. У суді має вирішуватися питання про екстрадицію злодія в законі з України. "Страна.юа" зазначає, що крадіжка позашляховика була здійснена з метою "забезпечити лояльність" грузинського клану в правоохоронних органах України при розгляді завтрашньої апеляції Серго Глонти – Гуги. Нібито у разі якщо суд погодиться з аргументами адвокатів та знайде вагомі аргументи для керівництва МВС, а Гуга - Серго Глонти не буде екстрадований і його відпустять на свободу, то джип повернуть власнику.

Можна авжеж багато говорити про грузинську мафію в Україні та про те, що Саакашвілі, не виключено, підтримує тісні контакти зі своїми земляками. Більшість з них, щоправда, навряд чи люблять Міхо, який свого часу відзначився тим, що пересадив всіх "злодіїв в законі". В результаті, більшості професійних злочинців довелося втікати з Грузії. Втім, в будь-якому разі історія з викраденням автомобіля заради того, щоб випустили "злодія в законі", схожа на повну нісенітницю. За такою логікою пригнічений Саакашвілі, у якого вкрали машину, мав пішки піти до Адміністрації президента і там жалітися: "в мене машину вкрали. Випустіть того бандита з СІЗО, і мені її повернуть".

Тим паче, варто враховувати, що Серго Глонти, який сидить у Лук’янівському СІЗО, був затриманий в кінці червня співробітниками Головного управління Нацполіції України по звинуваченню, пред'явленому угорською владою. Мова йде про махінації з отриманням громадянства. Виходячи з цього найбільш вірогідним здається екстрадиція Глонти в Угорщину.

І викрадення (якщо воно мало місце) автомобіля Саакашвілі до цієї справи якось абсолютно не в’яжеться. З такими темпами люди злодія в законі могли викрасти намет одеського губернатора, що стоїть на трасі Одеса-Рені…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада