Як Саакашвілі годував водіїв кашею та регулював рух на засніженій трасі

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі похвалився, як допомагав водіям, які через снігопад застрягли на засніженій трасі
Depo.Влада
19 січня 2016 19:06
ФОТО: depo.ua

Відповідне відео було розміщене та сторінці Саакашвілі у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Губернатор Одещини розкритикував роботу Укравтодору, обурившись, що працівникам підприємства катастрофічно не вистачає техніки.

"Через те, що Укравтодор майже повністю розвалений і розкрадений, в країні не вистачає найелементарнішої техніки для чищення трас і люди змушені по багато годин чекати, поки ті одиниці очисної техніки, що залишились, нарешті зможуть звільнити їх зі снігового полону. А до того нам тільки й залишається, що підтримати їх теплим словом і гарячим чаєм", - йдеться у повідомленні.

"У нас немає снігоочисної техніки по тій самій причині, по якій нема гарних доріг, ця причина - багаторічні розкраданні і грабіж, з тих же причин, на жаль, за останні декілька років стан автопарку суттєво погіршився", - додав Саакашвілі. 

Через те, що Укравтодор майже повністю розвалений і розкрадений, в країні не вистачає самої елементарної техніки для чищення трас і люди змушені по багато годин чекати поки ті одиниці очисної техніки, що залишились нарешті зможуть звільнити їх зі снігового полону. А до того нам тільки й залишається, що підтримати їх теплим словом і гарячим чаєм. У нас немає снігоочисної техніки по тій самій причині, по якій нема гарних доріг, ця причина - багаторічна крадіжка і грабіж, по тої ж причині, нажаль, за останні декілька років стан автопарку суттєво погіршився.---Из-за того, что Укравтодор почти полностью развален и разворован, в стране не хватает самой элементарной техники для очистки трасс и люди вынуждены по много часов ждать пока оставшиеся единицы очистительной техники наконец-то смогут освободить их из снежного плена. А до того нам только и остается, что поддержать их теплым словом и горячим чаем. У нас нет снегоочистительной техники по той же причине, по которой нет хороших дорог, эта причина - многолетнее воровство и грабеж, по той же причине, к сожалению, за последние несколько лет состояние автопарка особенно ухудшилось.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 19 січня 2016 р.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада