Як регіонали кинули Олександра Єфремова

Вчора відбулася подія, яку ніхто майже і не помітив. Старобільський районний суд вчотирнадцяте продовжив арешт Єфремову. Адвокати робили свою справу, Єфремову викликали швидку, тягнули час, але суддя ухвалив те рішення, яке він ухвалив

Цікаво не це. Цікаво те, що всі штатні та позаштатні путіноботи просто цього не помітили. Ніхто з них не коментував у себе у Facebook передсмертний стан Єфремова і хунту, яка тримає таку хвору людину, ніхто не написав про фашиста-суддю. І найголовніше - ніхто навіть не захотів поїхати на суд. Ну нафіга пертися в той Старобільськ?

Єфремова просто забули. Всі його найближчі соратники прекрасно себе почувають на керівних посадах в "ЛНР". "Друзі" в Києві діляться між Ахметовим і Льовочкіним. А він просто собі сидить в тюрмі. Ну має ж хтось із регіоналів сидіти?

Кому він нафіг потрібен на свободі? Бути конкурентом? Бути єдиним "політув‘язненим"? Бути докором чийогось сумління? Єфремова не списали, його просто викинули, як ганчірку на узбіччя. Може колись, якщо не дай Бог повернуться до влади, його підберуть. Може він навіщось знадобиться Медведчуку і його знову піднімуть на щит.

Але поки, хай собі сидить в тюрмі, подалі від президенських і парламентських баталій.

Мораль: Русскіє своїх кидають. І регулярно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook