Як "радикал" Мосійчук "наїхав" на жінку-лікаря на Луганщині

Депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук (Радикальна партія) в жорсткій формі поспілкувався з головлікарем районної лікарні в Кремінній на Луганщині
Depo.Влада
14 вересня 2015 06:43
ФОТО: depo.ua
Як "радикал" Мосійчук "наїхав" на жінку-лікаря на Луганщині
Як "радикал" Мосійчук "наїхав" на жінку-лікаря на Луганщині

Мосійчук кричав і погрожував жінці, передає depo.ua.

Обурення Мосійчука викликало рішення головлікаря, яка дозволила вивезти з реанімації в будівлю суду пораненого бійця "Айдару", якого звинувачують в тортурах сепаратистів.

"Сьогодні деякі ЗМІ поширили частину сюжету "Громадського телебачення", в якому мене виставляють повним неадекватом, який з доброго дива накидається на жінку-лікаря. Насправді, ця так звана жінка-лікар - депутат Кременецької районної ради Луганської області, яка дозволила озброєним автоматникам знаходитись в палаті втратившого свідомість бійця батальйону "Айдар" Андрія Степанкова "Штефана", яка дозволила вночі викинути з цієї палати його адвоката, яка порушила кляту Гіппократа, дозволивши непритомного "Штефана" етапувати до суду.

В той же час повідомляю, що я з величезною повагою ставлюся до всіх медичних працівників і зокрема лікарів. Мої, на жаль покійні, мама і бабуся все своє життя працювали медичними працівниками. Маю надзвичайно багато друзів - лікарів, але водночас я безжально відношусь до тих, хто порушує клятву Гіппократа. Для повного розуміння ситуації, викладаю повторно відео подій які мали місце в Кременецькій районній лікарні під час визволення бійця батальйону Айдар "Штефана"", - написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" Мосійчук. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.