Як Путін підставив донецького Леніна

Розповіді ватажка донецьких терористів Захарченка про українські ДРГ – це повна маячня, розрахована для внутрішнього користувача
Depo.Влада
27 січня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Як Путін підставив донецького Леніна
Як Путін підставив донецького Леніна

Після нічного вибуху у центрі окупованого Донецька, в результаті якого трохи зачепило пам’ятник "вождя революції" Леніна, було б дивно, якби керівництво "ДНР" не спихнуло провину за цю історію на Україну. На кого ж ще?

Тому не стала несподіванкою істерична заява так званого "заступника командувача корпусом міністерства оборони ДНР" Едуарда Басуріна, який пафосно обізвав цю історію терактом, зазначивши, що за вибухом в центрі Донецька стоїть українська диверсійна група. "Чи була це диверсійна група? Я називаю їх тепер не диверсійна, а терористична група, - сказав Басурін. - Ні для кого не секрет, що вони тут знаходяться і пустили коріння". От такі от страшні "терористи", навіть пам'ятник звалити не змогли…

Взагалі-то не треба бути геніальним стратегом, щоб розуміти, що ніхто не витрачатиме ресурси ДРГ на таку дрібницю як пам'ятник Леніну. Існують набагато важливіші справи, аніж шматок бронзи, і воювати з монументами під час реальної війни - це дурне марнотратство. Ніхто з українського командування ніколи б не пішов на таку дурницю. Складно також допустити, що це – ініціатива патріотичних груп в окупованому Донецьку, що співчувають Україні. Занадто вже ризикована справа влаштовувати вибух у центрі міста вночі, в комендантську годину.

Тому залишається лише одна реальна версія: вибух влаштували самі терористи. Чому? Схоже, у всьому винні два банальні для нинішніх окупованих територій фактори – алкоголь і Володимир Путін – і те і інше в оточенні терористів люблять та поважають. Враховуючи нинішню риторику хазяїна Кремля по відношенню до Леніна та про те, що він, виявляється, несправедливо передав Донбас Україні, не виключено, що кілька бравих ополченців у п'яному угарі посеред ночі вирішили помститися "вождю" і пальнули в  його пам'ятник, наприклад, з гранатомету. А второпавши врешті, що накоїли, швиденько накивали п'ятами. Благо, пояснення у вигляді українських диверсантів завжди під рукою, і можна не надто перейматися покаранням.

Ось так і вийшло, що донецький Ілліч, якого російська окупація вберегла від ленінопаду, ледь не позбувся своєї кам'яної дупи через нелюбов Путіна.

Як Путін підставив донецького Леніна - фото 1

Читайте також За що Путін ненавидить Леніна

Більше новин політики читайте на