Як американці тренують український "невидимий" спецназ

Американські інструктори розпочали підготовку українських фахівців
Depo.Влада
20 листопада 2015 18:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у "Фейсбуці" Генштабу ЗС України, передає depo.ua.

"Сили спецоперацій (ССО) – елітні війська. Працюють та навчаються в тіні. Їх задача – лишатися невідомими та невидимими для ворога.

Українські Сили спецоперацій від самого створення показали такий високий клас маскування, що дехто навіть підняв галас, мовляв, ніяких ССО в нас і немає! Спецпризначенці дуже тішаться з такої високої оцінки їх роботи :-)

Сьогодні на "неіснуючий" спецназ мали змогу подивитись журналісти, а тепер можете і ви. А спецпризначенцям варто задуматись про неофіційний девіз: "Нас не видно. Але ми є!", - написали у прес-службі. 

Для довідки: Американські інструктори розпочали підготовку українських фахівців, які після завершення курсу підготовки стануть інструкторами для вітчизняних спецпризначенців.

Програма підготовки, яку реалізують 50 американських інструкторів, включає в себе теоретичну (лекції та семінари) та практичну складові. Шестимісячний курс по системі "командос" США триватиме на базі військової частини спеціального призначення.Як проходить тренування "неіснуючого" спецназу - фото 1

Як проходить тренування "неіснуючого" спецназу - фото 2

Як проходить тренування "неіснуючого" спецназу - фото 3

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя.