Як Порошенко відкривав Малайзії "європейські ворота" в Україну

Президент Петро Порошенко заявив про успіхи України країни на шляху проведення ключових реформ
Depo.Влада
4 серпня 2016 09:45
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав на зустрічі з представниками бізнесу Малайзії, пише depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Бачення стратегії розвитку країни, яке ми назвали "Україна-2020" орієнтоване на 4 ключові напрямки: структурні реформи, безпеку держави, громадян і бізнесу, відповідальність і соціальна справедливість, належне місце для України в Європі і світі", – заявив Порошенко.

Він зазначив, що Україні вдалося відновити макроекономічну стабільність, є ознаки зростання економіки, інфляція сповільнюється, стабілізовано національну валюту, поповнено резерви Нацбанку.

"Ми скоротили вдвічі кількість податків і зборів, а також кількість ліцензій для ведення бізнесу. Кількість планових і позапланових перевірок державної податкової служби зменшилася майже в два рази в 2015 році в порівнянні з 2013-м", – сказав глава держави.

Порошенко також зазначив, що Україна і ЄС запустили поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі, яка відкриває величезні можливості для інвесторів.

"І ми хотіли б запросити вас скористатися цим. Україна могла б стати воротами для малазійського бізнесу на ринок ЄС", – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко перебуває з офіційним візитом у Малайзії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада