Як Полторак відвідував "Львівський бронетанковий завод" (ФОТО, ВІДЕО)

Міністр оборони України Степан Полторак відвідав державне підприємство "Львівський бронетанковий завод"
Depo.Влада
19 вересня 2015 19:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

Міністр оборони України оглянув військову техніку, яку виробляє львівське оборонне підприємство. Серед представлених зразків, зокрема, була бронемашина "Дозор-Б", яка нещодавно була поставлена ​​в серійне виробництво.

Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 1

"Дозор-Б" Полторак випробував особисто. Він проїхав за кермом нової бронемашини і залишився задоволений його ходовими якостями: легкокерований, добре просувається, розганяється, долає перешкоди. Але висловив думку, що машині потрібно посилити вогневу міць ", - йдеться в повідомленні.

Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 2

"До кінця року 10 таких бронемашин повинен надійти в Збройні сили/ Зараз 2 таких бронемашини знаходяться на випробуваннях в підрозділах Збройних сил", - сказав міністр.

Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 3

Крім цього, міністр оборони побував у цеху, де проводиться ремонт броньованої техніки за договорами з Міністерством оборони України. На майданчику зберігання озброєння та військової техніки Полторак поспілкувався з екіпажами відремонтованих танків Т-72.

Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 4

"Ми змінюємо підхід до процесу ремонту й відновлення військової техніки. Разом з фахівцями бронетанкового заводу участь у ремонті приймають і військовослужбовці ремонтних підрозділів Збройних сил", - зазначив міністр.

Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 5

Він зазначив, що з початку року завод уже передав оборонному відомству 62 танка, і ще 31 передасть через кілька місяців.

Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 6Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 7Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 8Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 9Як Полторак вівідував "Львівський бронетанковий завод" - фото 10

Більше новин України читайте у рубриці Життя.depo.ua.