Як назрівала "бійка" між Кужель та Тетеруком

"Бійка з пляшкою" між народний депутатами Андрієм Тетеруком та Олександрою Кужель назрівала ще три дні тому
Depo.Влада
6 листопада 2015 11:19
ФОТО: depo.ua

Зокрема, 3 листопада, Кужель намагалася виштовхати з-за трибуни Ради Тетерука під час його виступу по законопроекту про реєстр військовозобов’язаних, передає depo.ua

"Цей проект важливий для того, щоб наше Міністерство оборони і Генеральний штаб мали чітку систему контролю за призовниками. Зараз у залі всі займаються своїми справами і ніхто не вникає в питання національної безпеки" – обурювався Тетерук.

Депутати критикували реєстр за недосконалість захисту персональних даних.

"Як думати про захист бази даних, якщо продають все? Якщо в "Кібер-Беркуті" воно все з'явиться? Там вже з'явилося півтори тисячі моїх бійців, а начальник служби правопорядку за це не тільки не відповів, його навіть підвищили", - заявив Сергій Мельничук на засіданні Ради.

Згодом слово попросила Кужель і звинуватила творців реєстру в прагненні отримати відкат.

"Усі ці реєстри - дуже цікавий напрямок заробітку для керівника організації. Всі власники реєстрів беруть і дають непогані відкати за програмний продукт, - говорила вона. - Усі чоловіки і без того стоять на обліку у воєнкома. Звідки взялося бажання створювати власну базу? Адже ми прекрасно знаємо, що на Петрівці (Книжковий ринок у Києві. – ред.) можна купити будь реєстр", - заявила Кужель.

Вона запропонувала замість розробки реєстру готувати законодавчу базу під створення контрактної армії.

Андрій Тетерук, як прихильник голосування, її уважно слухав і не зміг утриматися від уїдливої репліки у відповідь.

"Експерти кажуть, що керівники мають відкати. Вам краще знати з вашої попередньої діяльності. Я хочу сказати, щоб ви уважно читали законопроект, там немає ні копійки бюджетних грошей", - заявив Тетерук.

Після цих слів Кужель не змогла всидіти в кріслі. Вона зірвалася з місця і буквально підскочила до Тетерука і зажадала вибачень негайно. Тетерук виявив дивовижну витримку і спробував продовжити виступ.

- Ти офіцер? Вибачайся, я сказала! - Кричала Кужель.

- Не ламайте обладнання, це державне обладнання, - намагався депутатку Тетерук.

Читайте також: Оприлюднено фото "травмованої" Кужель та пляшки, що стала "знаряддям злочину"