Як "Народний фронт" ліпить з Яценюка блазня

Чим активніше фронтовики розкачують тему нападу Барни на геніталії Яценюка, тим більше перетворюють ситуацію на комедію
Depo.Влада
11 грудня 2015 20:53
ФОТО: depo.ua
Як "Народний фронт" ліпить з Яценюка блазня
Як "Народний фронт" ліпить з Яценюка блазня

Сьогоднішній нібито звіт Арсенія Яценюка у парламенті зусиллями нардепа Олега Барни, який застосував до очільника уряду борцівський прийом з захватом поміж ніг, та однопартійців Яценюка, які кинулися його захищати, перетворився на головну подію дня. Обговорюють, звісно, аж ніяк не професійну діяльність прем'єра, а його промежину та руки Барни. При цьому поважний та інтелігентний Арсеній Петрович перетворюється у суспільній свідомості на блазня на кшталт Олега Ляшка чи Сергія Капліна. І тут треба зазначити, що найбільше зусиль для такого перевтілення докладають саме однопартійці прем'єра – нардепи від "Народного фронту".

Одразу ж після бійки голова фракції БПП Юрій Луценко вибачився перед Яценюком за неприпустимі дії свого однопартійця і пообіцяв його показово покарати. Буквально за кілька годин стало відомо, що Барну виключили з фракції та позбавили права відвідувати пленарні засідання протягом трьох днів. Здавалося б інцедент вичерпаний, але в "Народному фронті" вочевидь таким покаранням невдоволені, бо занадто образилися на поведінку колеги.

Фронтовики вирушили на Банкову і хочуть аби в ситуацією з нападом на прем'єра втрутився сам президент. Певною мірою їхнє обурення можна було б і зрозуміти, але штука в тому, що педалюючи це питання партнери Яценюка лише привертають громадську увагу до цієї бійки, перетворюючи прем'єра в політичного блазня. Така поведінка була б цілком природньою для радикалів Ляшка, адже політична клоунада є для них першим і основним видом діяльності. А от партії чинного прем'єра занадто збуджена реакція по подібну подію вочевидь не личить.

За великим рахунком сам Яценюк дав вичерпну характеристику епізоду, назвавши все що відбулося дебілізмом. І цього було б цілком досить. Наразі, аби не перетворюваться на ображене посміховисько про дурнувату бійку краще просто забути, тим більше, що жодної шкоди здоров'ю ніхто нікому на завдав, а дисциплінарних стягнень та загального осуду для Барни цілком досить.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада