Як наркоборець Ківа розгулює із пістолетом у "трусах" (ОНОВЛЕНО, ФОТО)

Керівника департаменту з протидії наркозлочинності Іллю Ківу помітили, коли він розгулював по вагону поїзда з пістолетом у досить невимушеному вигляді
Depo.Влада
22 квітня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua

Фото у "Фейсбуці" опублікував учасник волонтерського об'єднання "Народний фронт" і блогер Роман Сініцин, передає depo.ua.

facebook.com/romabra

"Прямо зараз Ківа розгулює вагоном поїзда Львів - Київ (Інтерсіті) з пістолетом в трусах. Підкажіть, а це законно взагалі? Може копів набрати?", - написав Сініцин.

Згодом він додав, що зателефонував в поліцію, однак чим це закінчилося невідомо. "Набрав копів. Походу не тільки я. Чи знайшли вони там Ківу поки не знаю, потяг прибув", - додав волонтер.

Також Сініцин зазначив, що відповідно до "Інструкції із заходів безпеки при поводженні зі зброєю", співробітник МВС "у цивільному одязі зброю має носити на спеціальному спорядженні з дотриманням заходів запобігання її випаданню або витягуванню іншими особами".

Згодом він повідомив, що поліцейських викликав не тільки він, але й інші пасажири, однак Ківу не перевірили.

"Ківу копи не перевірили, викликав їх не тільки я, а й люди з потягу. При прибутті він швиденько розчинився в натовпі і так спетляв", -  написав Сініцин.

"Сьогодні вранці Ківа розсікав на Богомольця по гражданкє, зі стволом за поясом, правда уже не спереду", -  додав він.

Як наркоборець Ківа розгулює із пістолетом "в трусах" (ОНОВЛЕНО, ФОТО) - фото 2

Як наркоборець Ківа розгулює із пістолетом "в трусах" (ОНОВЛЕНО, ФОТО) - фото 3

Сініцин нагадав, що за останні декілька років Ківа загубив дві одиниці вогнепальної зброї: рушницю 12 калібру та калаш 5.45 і додав документ.

Як наркоборець Ківа розгулює із пістолетом "в трусах" (ОНОВЛЕНО, ФОТО) - фото 4

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада