Як "напаскудила" в інформпросторі заступниця Стеця Попова

Чим запам'яталася заступниця керівника Мінінформації Тетяна Попова, яка сьогодні подала у відставку
Depo.Влада
3 серпня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
Як "напаскудила" в інформпросторі заступниця Стеця  Попова
Як "напаскудила" в інформпросторі заступниця Стеця Попова

Сьогодні стало відомо, що заступниця Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця Тетяна Попова написала заяву про звільнення. Це ще не означає, що вона в Міністерстві більше не працюватиме, але певна частина суспілства вже радіє.

Роботу Тетяни Попової на пости замміністра далеко не всі схвалювали, вважали чиновницю скандальною і навіть підозрювали у симпатіях до сепаратистів.  Наприклад народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук розповів про Попову, що "Так в інформсфері ще ніхто не паскудив".

"Нешановна Тетяно Валеріївно! Так, як напаскудили ви в інформаційній сфері України за час перебування на своїй посаді (будучи, до речі, 100-відсотковою рекламницею і не маючи ніколи до журналістики жодного відношення), напевно, не паскудив ніхто. На вашій совісті (хоча про що я? Яка до біса совість у Попової?) прямі зливи інформації про дії сил АТО путінським шавкам через настільки підтримувані вами "незалежні ЗМІ". На вашій совісті - гноблення після невдалих спроб використання в особистих цілях волонтерські інформаційні проекти, а також цькування патріотичних ресурсів. На вашій совісті - повний провал інформаційної політики України під час війни, в тому числі "інформаційної", з настільки могутнім противником, як Росія", - заявив він.

Журналісти depo.ua із метою дізнатися, як саме "напаскудила" пані Попова, вивчили, що про неї писала преса та соцмережі. Тож, 

В ЯКИХ СКАНДАЛАХ ЗАСВІТИЛАСЯ ТЕТЯНА ПОПОВА З "МІНСТЕЦЯ"

Найвідоміший скандал розгорівся навколо сайту "Миротворець", що оприлюднив списки журналістів, акредитованих в "ДНР-ЛНР", і реакції на це Тетяни Попової. Вона була проти оприлюднення списків і висловлювала свою позицію в жорсткій формі.

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Тетяна Попова - фото 1

Повне листування можна подивитися тут

Є думка, що при цьому вона відстоювала ажніяк не свободу слова 

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Попова - фото 1

Дійшло до того, що Стецю довелося вибачатися за підлеглу

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Попова - фото 2

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Попова - фото 3

Дійшло до того, що "Миротворець"планували закрити.

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Тетяна Попова - фото 4

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Тетяна Попова - фото 5

"Миротворцем" все не закінчилося. Ще один скандал розгорнувся навколо "Мінстеця" і бігбордів. Блогер Петро Терентьєв, відомий як Greg Davis, опублікував на своїй сторінці у "Фейсбуці" фото сітілайта, розміщеного в центрі Києва, на якому зображено соціальну рекламу про окупований Крим. І натякнув, що це просто "розпил бабла".  

Коментувати заходилися і Попова і Стець. 

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Тетяна Попова - фото 4

Читаючи дописи Попової все частіше думаєш, що їй подобається Путін

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Попова - фото 5

А своє (можливо, найближчими днями вже колишнє) місце роботи - міністерство інформполітики, порівнює з аналогічною установою в "ДНР"

Як "напаскудила" в інформпросторі зуступниця Стеця Попова - фото 6

ХТО ТАКА ТЕТЯНА ПОПОВА

Народилася 23 грудня 1975 року в  Києві. Закінчила Київський національний економічний університет, спеціальність – економіка, кваліфікація – бакалавр з фінансів і кредиту. Київський інститут інвестиційного менеджменту, спеціальність – менеджмент організацій, кваліфікація – спеціаліст менеджер-економіст.
У 2005 році здобула ступінь МВА Семфордського університету на базі Київської бізнес школи.

Працювала спеціалістом з реклами, менеджером по роботі зі ЗМІ та директором ДП «Сейлз Ап Медіа»,  ТОВ «Медіа Експерт», ТОВ «Мекс» та ТОВ «Медіа Експерт Плюс».

З 2001 року - Член правління Всеукраїнської Рекламної Коаліції.
3 2014 року – Член Громадської Ради при Національній Раді з питань телебачення та радіомовлення. 3 2014 року – Радник Міністра Оборони України.

В 2014 році задекларувала 2 млн гривень доходів. Із загальної суми доходів зарплата Попової склала 100 791 гривню, а дохід від ведення підприємницької і незалежної професійної діяльності посилання - 1 913 942 гривні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада