Як напали на журналістів начебто перед маєтком заступника Авакова (ВІДЕО, ФОТО)

Скандал, пов'язаний з побиттям журналістів біля будинку, де нібито живе ступник міністра МВС Сергій Чеботар, продовжує розвиватися
Depo.Влада
28 квітня 2015 22:35
ФОТО: depo.ua
Як напали на журналістів начебто перед маєтком заступника Авакова (ВІДЕО, ФОТО)
Як напали на журналістів начебто перед маєтком заступника Авакова (ВІДЕО, ФОТО)

В Інтернеті з'явилися фото- і відеодокази нападу на знімальну групу біля особняка під Києвом.

Журналіст Денис Бігус стверджує, що все відбувається в селі Лісники під Києвом, де живе заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар, передає depo.ua з посиланням на "Фейсбук"-сторінку журналіста.

Він запевняє, що "під час зйомок звідси виїхала машина з сімейними номерами замміністра МВС".

"Зйомка проводилася при підготовці сюжету про декількох високих чинів МВС Це ранкове відео На ньому охорона нападає в перший раз Потім вони повернулися на своєму білому "фольксвагені" транспортер 1123, поламали камеру, забрали її, побили оператора, вирвали реєстратор (вже з іншою картою) і зникли. Відео нападника тут є", - написав Бігус.

За повідомлення Радіо "Свобода", у Лісниках невідомі напад на знімальну групу програми журналістських розслідувань "Наші гроші" (телеканал ЗІК). Журналіст Надія Бурдей і оператори Михайло Шелест і Рустам Рашидов готували сюжет про будівництво в лісі будинку, який може належати родині заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. На території земельної ділянки, де зводиться будинок, журналісти зафіксували машину Toyota з державними номерами АА5555АІ, яка начебто належить дружині Сергія Чеботаря - Варварі.

Видання повідомляє, що до журналістів під'їхав автомобіль марки "Фольксваген" без номерних знаків. З нього вийшли троє чоловіків і силою забрали камеру з відеозаписом. Після чого зникли. Журналісти впізнали в одному з нападників людину, з якою вони спілкувалися раніше і яку вони бачили на території будинку. Кореспонденти викликали міліцію. Складено протокол.

"Ми знімали сюжет про Чеботаря. За нашою інформацією його дочка отримала земельну ділянку на території заповідного лісу. Ми розмовляли з місцевими жителями, які довго борються з вирубкою лісу. Ми приїхали дізнатися, хто вирубує ліс. Побачили на території машину, яка зареєстрована на дружину Чеботаря. Коли ми почали знімати ділянку і номери машини до нас під'їхав автомобіль, з якого вибігли троє чоловіків і силою забрали камеру", - розповіла журналістка.

Нагадаємо, що сам Чеборар заявив, що не має в селі Лісники будинку

"Ця інформація не відповідає дійсності. У мене немає будинку у селі Лісники Київської області. Все нерухоме майно внесено мною у декларацію. Іншої власності у мене немає. Обурений інформаційними провокаціями проти мене та моєї родини! Припиніть брехати та маніпулювати! Розумію бажання негідників дискредитувати команду міністерства, що взяла жорсткий курс на боротьбу з корупціонерами. Розумію, що заважаємо Льовочкіну та компанії, куплених і обслуговуючих їх політиків. Але майте ж совість!" - сказав Чеботар.