Як напали на журналістів начебто перед маєтком заступника Авакова (ВІДЕО, ФОТО)

Скандал, пов'язаний з побиттям журналістів біля будинку, де нібито живе ступник міністра МВС Сергій Чеботар, продовжує розвиватися
Як напали на журналістів начебто перед маєтком заступника Авакова (ВІДЕО, ФОТО)
Як напали на журналістів начебто перед маєтком заступника Авакова (ВІДЕО, ФОТО)

В Інтернеті з'явилися фото- і відеодокази нападу на знімальну групу біля особняка під Києвом.

Журналіст Денис Бігус стверджує, що все відбувається в селі Лісники під Києвом, де живе заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар, передає depo.ua з посиланням на "Фейсбук"-сторінку журналіста.

Він запевняє, що "під час зйомок звідси виїхала машина з сімейними номерами замміністра МВС".

"Зйомка проводилася при підготовці сюжету про декількох високих чинів МВС Це ранкове відео На ньому охорона нападає в перший раз Потім вони повернулися на своєму білому "фольксвагені" транспортер 1123, поламали камеру, забрали її, побили оператора, вирвали реєстратор (вже з іншою картою) і зникли. Відео нападника тут є", - написав Бігус.

За повідомлення Радіо "Свобода", у Лісниках невідомі напад на знімальну групу програми журналістських розслідувань "Наші гроші" (телеканал ЗІК). Журналіст Надія Бурдей і оператори Михайло Шелест і Рустам Рашидов готували сюжет про будівництво в лісі будинку, який може належати родині заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. На території земельної ділянки, де зводиться будинок, журналісти зафіксували машину Toyota з державними номерами АА5555АІ, яка начебто належить дружині Сергія Чеботаря - Варварі.

Видання повідомляє, що до журналістів під'їхав автомобіль марки "Фольксваген" без номерних знаків. З нього вийшли троє чоловіків і силою забрали камеру з відеозаписом. Після чого зникли. Журналісти впізнали в одному з нападників людину, з якою вони спілкувалися раніше і яку вони бачили на території будинку. Кореспонденти викликали міліцію. Складено протокол.

"Ми знімали сюжет про Чеботаря. За нашою інформацією його дочка отримала земельну ділянку на території заповідного лісу. Ми розмовляли з місцевими жителями, які довго борються з вирубкою лісу. Ми приїхали дізнатися, хто вирубує ліс. Побачили на території машину, яка зареєстрована на дружину Чеботаря. Коли ми почали знімати ділянку і номери машини до нас під'їхав автомобіль, з якого вибігли троє чоловіків і силою забрали камеру", - розповіла журналістка.

Нагадаємо, що сам Чеборар заявив, що не має в селі Лісники будинку

"Ця інформація не відповідає дійсності. У мене немає будинку у селі Лісники Київської області. Все нерухоме майно внесено мною у декларацію. Іншої власності у мене немає. Обурений інформаційними провокаціями проти мене та моєї родини! Припиніть брехати та маніпулювати! Розумію бажання негідників дискредитувати команду міністерства, що взяла жорсткий курс на боротьбу з корупціонерами. Розумію, що заважаємо Льовочкіну та компанії, куплених і обслуговуючих їх політиків. Але майте ж совість!" - сказав Чеботар.