Як москалі хочуть згидити свято Покрови

На День Покрови нас традиційно очікують провокації від нібито проукраїнських сил
Depo.Влада
11 жовтня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Як москалі хочуть згидити свято Покрови
Як москалі хочуть згидити свято Покрови

За три дні до Дня української армії проросійські ЗМІ вже почали нагнітати хвилю. Посилаючись на дані КМДА про те, що "Свобода" подала заявку на проведення 20-тисячного маршу, представники "п’ятої колони" вже почали істерично розповідати про навалу радикалів-націоналістів, які заполонять Київ і мало не вішатимуть звичайних (читай, ватних) громадян. Чому при цьому представники так званих ЗМІ не оголосили про 200 тисяч націоналістів? Мабуть самі злякалися від такої кількості вигаданих "укропів"…  

Тут варто зазначити, що "свободівці" заявили, що їх концерт, присвячений Святу Покрови, відбудеться на Михайлівській площі, тоді як громадська організація "Товариство сприяння Збройним силам України і Військово-морського флоту" та "Цивільний корпус "Азов" проведуть концерт навпроти – на Софійській площі. Щоправда, на відміну від своїх колег по націоналістичному табору вони анонсували про мітинг у п’ять тисяч.  

Як би там не було, але ця вся історія, максимально розпарена проросійськими ЗМІ, без сумнівів, ляже на плечі правоохоронним органам. Зрозуміло, що це дасть додаткове напруження під час свята. Не виключено, ще це призведе до якихось провокацій: похід невідомо кого невідомо куди. Так, не варто забувати про усілякі "секти погромщиків каналу Інтер".

Ще один сценарій – поход провокаторів на Банкову. При цьому все може бути обставлено дуже навіть правдоподібно. Так, біля Адміністрації президента можуть несподівано з’явитися матері українських військових. Все це буде супроводжуватися телекамерами, які швидко рознесуть про те, що президент не чує невідомих матерів невідомих військових.

Зрозуміло, що попри те, що абсолютна більшість українців – проти подібних акцій, це не заважатиме проросійським ЗМІ спробувати розхитати ситуацію. Адже все може виглядати дуже навіть правдоподібно. А без провокацій під російську дудку, хай і дрібних, в Україні бути не може…

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада