Як жартівник Мосійчук привітав Авакова та Наливайченка з 1 квітня

Ляшко і компанія, мабуть, найбільші створювачі та розповсюджувачі різноманітних чуток та фейків. І перше місце серед однопартійців Олега Валерійовича займає Ігор Мосійчук, чия бурхлива фантазія іноді просто вражає
Depo.Влада
1 квітня 2015 11:50
ФОТО: depo.ua
Як жартівник  Мосійчук привітав Авакова та Наливайченка з 1 квітня
Як жартівник Мосійчук привітав Авакова та Наливайченка з 1 квітня

Цього разу Мосійчук у Facebook видав інформацію, яку можна вважати привітанням голів МВС та СБУ з першим квітня. «Наразі за інсайдерською інформацією СБУ проводить масові обшуки в міністерстві внутрішніх справ. Обшуки проводяться в кабінетах заступників міністра внутрішніх справ, «Спецсервісі» та інших структурних підрозділах МВС», - написав він. Підтверджень цим словам традиційно знайдено не було, однак це не завадило Мосійчуку зробити всеосяжний висновок про те, що «протистояння між президентом і Кабміном набирає нових обертів».


Якби ж то це був перший випадок, можна було б списати це на День Дурнів, але ж Мосійчук занадто часто виставляє дурнем сам себе. Так, на початку березня він перевершив сам себе, звинувативши Президента Петра Порошенка у замовлені вбивства Ляшка. «За вказівкою президента Порошенко спецслужби готують замах на Ляшка, щоб прибрати керівника самої «незручної» фракції в парламенті, який не боїться говорити правду і захищати народ, а не олігархів», - написав фантазер у соцмережах. Хоча всі знали про схибленість Мосійчука, однак тут не вмовчав навіть лідер партії Ляшко, який на фоні деяких своїх соратників останнім часом виглядає навіть більш-менш адекватно. Він списав все на весіннє загострення. «Я хотів би перед вами, як лідер парламентської фракції, яка входить до коаліції, вибачитися за заяви наших депутатів, які прозвучали вчора. Вельми невиважені, експресивні заяви. Я списую це на напружену ситуацію в суспільстві і, ймовірно, початок весни», - заявив головний «радікал».

Хоча треба зауважити, що й сам Ляшко називав себе жертвою замаху. У жовтні минулого року під час виборчої кампанії Олег Валерійович заявив, що його хотіли вбити люди Коломойського. «Зараз на виборчому мітингу у Франківську в мене стріляли. Це справа рук Шевченка - кандидата від олігарха Коломойського», - написав він. Ніяких інших відомостей про замах, тим більше відео- чи фотодоказів правдивості його слів не з'явилося. Також до цього часу нічого невідомо про відкриття кримінального провадження за даним фактом.

Враховуючи вищевикладене, справи проти Ляшка та його команду можна було б відкрити вже давно. Однак враховуючи, що Ляшко - це, мабуть, найбільш оригінальний фейковий персонаж в українському політикумі, йому та його людям досі пробачають їх вибрики. Адже політика - це за великим рахунком - шоу. І якщо «ляшкізми» зникнуть, життя стане набагато нудніше...