Мірошниченко зробив "Свободу" героєм анекдотів про "коханця у трусах"

Навіщо представник партії брутальних українських націоналістів жалівся на "побутові" синці і що з цього вийшло
Depo.Влада
9 листопада 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
Мірошниченко зробив "Свободу" героєм анекдотів про "коханця у трусах"
Мірошниченко зробив "Свободу" героєм анекдотів про "коханця у трусах"

У ніч на 9 листопада екс-депутат від "Свободи" Ігор Мірошниченко представив світові низку селфі із розбитим обличчям.

Тоді ж стало відомо, що його було побито нинішнім чоловіком його колишньої дружини, коли він прийшов до них у квартиру.

Журналісти стали повідомляти, що це був захист і Мірошниченко ліз до дружини битися, він все спростовував, жаліючись на безпринципність преси.

Але мова не про те, бив чи не бив.

Перша думка, що прийшла в голову після оприлюднення інформації про напад на Мірошниченка – у пляшці Тетерука збилася програма, вона вирвалася від хазяїна і живе власним життям.

І тут дійсно є щось схоже, тому що й Мірошниченка побили не за політичні переконання, а через його бичачу нахабність.

Гаразд, побили і побили. Але все це виставляється на загальне обговорення: і так до об’єктива повернувся, і так, волосся на бік прибрав… Залишилося ще надути губи "попкою курки", вмитися і реклама шампуня вийде.

Як Мірошниченко вбиває своїми синцями імідж "Свободи" - фото 1

Навіть про вавку на потилиці не забув.

Як Мірошниченко вбиває своїми синцями імідж "Свободи" - фото 2

Тому і не дивно, що побитий Мірошниченко отримав від українців навіть менше співчуття, ніж Кужель. Бо то хоча б жінка (а суспільство в нас ще доволі консервативне, не ведеться на усілякі гендери), а Ігор - чоловік.

Чоловіки подібними речами не хизуються. 

Свободівці завжди позиціонувалися як круті хлопці, такі собі українські мачо: страшні та безстрашні. І Мірошниченко здавався таким саме із своєю, подібною до Тарзана гривою та постійно відкритою, щось волаючою у рупор ротякою. То з Ані Лорак воює, то з пам’ятником Леніну, і не захистив його присягнувшийся зробити це, але опинившийся в інвалідному візку Кернес.

А от було б смішно: Мірошниченко vs Кернес (до речі, – цих чуваків не на роботі, тільки у зв’язку з якимось політичним шоу і уявляєш).

Окрім жартів – навіщо здоровому чоловікові на весь "Фейсбук" волати, що його побили. Навіть не з політичних переконань, а через сімейні розбірки. Нащо ж так ганьбитися? Слава Кужель не дає спокою, а всі нормальні комбати вже зайняті?

Так і "Свобода" - партія з досвідом і Мірошниченко не 16-річний хлопець, треба вже навчитися програвати пристойно. Не ганьбити ані себе, ані прибічників своєї політичної сили.

Про те, що він потім в коментарях під своїми дописами на "Фейсбуці" влаштував взагалі говорити не хочеться, бо розповіді про шкарпетки на паркеті та коричневий светрик взагалі схожі на п’яну істерику.

Розколота сімейна чаша, спогади про власну квартиру, сум за колишньою: і дружиною, і популярністю, все це зрозуміло.

Але вибачте, пане Ігор, коли у стрічці скалічені, обгорілі хлопці без ноги, без руки, які усе одно намагаються посміхатися, вас зовсім не шкода. Вам хочеться скинутися на бойовий комплект та відправити кудись у Піски, щоб ви там знайшли застосування своїй невгамовній енергії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада