Що спільного у Коломойського із вбивством Бузини

За активним захистом підозрюваних у вбивстві Бузини Андрія Медведька та Дениса Поліщука нібито різнопланових політичних гравців проступає тінь дніпропетровського олігарха
Depo.Влада
4 серпня 2015 07:00
ФОТО: depo.ua
Що спільного у Коломойського із вбивством Бузини
Що спільного у Коломойського із вбивством Бузини

Спостерігаючи за інформаційною складовою справи вбивства Олеся Бузини, не можна не звернути увагу на те, що у цій справі з'явилася низка несподіваних облич, поява яких разом була чимось малореальним. Так, мабуть, першою з несподіванок було рішення бізнесмена і власника інформаційного видання "Insider" Олексія Тамразова оплатити п'ять мільйонів гривень для звільнення під заставу Дениса Поліщука. В результаті, це скінчилося фіаско - апеляційний суд заборонив випускати підсудного. Однак ніхто не зміг дати адекватну відповідь: навіщо йому викидати таку серйозну суму? Виходило, що п'ять мільйонів було виділено мало не випадково. Якоюсь неоковирною виглядала і версія МВС: там з якогось дива вирішили зв'язати Тамразова з сім'єю Януковича. Так, він справді займався мотоспортом і, вочевидь, перетинався з покійним Віктором Януковичем-молодшим. Але до чого тут Бузина?

Паралельним курсом з правоохоронцями боряться "ляшківці", які також досить агресивно виступали проти цієї "сфальшованої справи".

Водночас несподівано адвокатом Андрія Медведька та Дениса Поліщука став скандально відомий юрист Андрій Федур - м'яко кажучи, не дешевий надавач відповідних послуг.

Що спільного у Коломойського з вбивством Бузини - фото 1

Нарешті, у Верховній Раді та її околицях розвів бурхливу діяльність нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко, який протягом останніх трьох тижнів, якщо вірити його "Фейсбуку", тільки тим і займається, що роздає депутатам і громадським діячам футболки із зображеннями двох підозрюваних, фотографуючи їх на пам'ять. Той же Луценко активно поширював інформацію з прес-конференції Федура, якйи заявив, що міліціцейський аналіз ДНК, м'яко кажучи, неможливий. 

Весь цей "парад" різноманітних персон викликає лише одне резонне питання. З чого раптом така жвавість? І головне - хто дає гроші на це свято боротьби за справедливість? Адже у випадку, наприклад, з Луценком регулярна публікація фотографій нагадує звіт про виконану роботу. Як стало відомо depo.ua, всій цій раптовій активності та величезним коштам є одне просте пояснення: справою "вбивць Бузини" напряму опікуються люди Коломойського.

По-перше, мова йде, зокрема, про те, що Тамразов, якого раніше пов'язували з "газовиками" групи Юрія Бойка, останнім часом змінив орієнтацію, і вже знову у хороших стосунках з командою Ігоря Коломойського. Нагадаємо, що Подейкують, що у 2006-2007 роках Тамразов був першим заступником комерційного директора "Укрнафти".

По-друге, Ляшко зараз має дуже тісні стосунки з командою Коломойського, що у всій красі показав на виборах в Чернігові, фактично працюючи на Корбана.

По-третє, історія з Ігорем Луценком теж веде до Ігоря Валерійовича: молодого активіста і нардепа давно і тісно пов'язують з проектом "УКРОП". Після рішення Геннадія Корбана звільнити крісло очільника цієї політсили розглядається сценарій того, що саме Луценко стане головою цієї партії. Не даремно, Луценко теж був активним учасником чернігівських виборів на стороні Корбана.       

Втім, варто повернутися до ситуації зі справою вбивства Бузини. Навіщо ця справа Коломойському? Вочевидь, щоб серйозно потурбувати "силовиків", зокрема, і владу, взагалі. Зараз спостерігається  фарс у вигляді заяви адвоката Андрія Федура про те, що вбивство Олеся Бузини ймовірно було скоєне працівниками українських спецслужб. Зрозуміло, що при цьому ніяких доказів не було наведено, але у цій справі це й непотрібно...

До чого можуть дійти сторони у своєму словоблудді - навіть марно здогадуватися. Можна лише спрогнозувати, що ця справа триватиме дуже довго і отримуватиме періоди загострення тоді, коли це буде необхідно. Наприклад, зараз це потрібно Коломойському, який саме вступив у фазу боротьби з владою...

Читайте також: Чому адвокат Януковича захищає "вбивць Бузини"

Мітки: суд Бузини