Як Ляшко "відмазувався" від гей-скандалу

Лідеру Радикальної партії Олегові Ляшку не вперше опинятися в епіцентрі гучних скандалів
Depo.Влада
18 вересня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua
Як Ляшко "відмазувався" від гей-скандалу
Як Ляшко "відмазувався" від гей-скандалу

Після показового арешту одного з лідерів Радикальної партії Ігоря Мосійчука тінь упала на всю партію, а особливо на її лідера Олега Ляшка. Тепер головному радикалу доведеться докласти неабияких зусиль, аби спробувати відбілитися від кримінального скандалу. Але Ляшку не звикати, скандали переслідують його усю політичну кар'єру.

Depo.ua вирішив нагадати, як Ляшко відбілював свій імідж від найгучнішого гейського скандалу, що мав би поховати Ляшка як політика, але швидше посприяв його розкрутці.

Найгучніший скандал навколо головного радикала країни розпочався ще 2010 року, коли в інтернеті був оприлюднений відеозапис допиту Ляшка в рамках розслідування кримінальної справи щодо шахрайства у особливо великих розмірах.

Власне, про факт судимості і відсидки Ляшка повідомлялося ще раніше, проте суспільство схвилювали не кримінальне минуле тоді ще нардепа від БЮТ, а те, що Ляшко на відео зізнавався, що мав сексуальні стосунки з чоловіком на ім'я Боря, на які погодився, "щоб той йому по роботі допоміг".

Здавалося б іміджу Ляшка було завдано нищівний удар, але популярність Олега Валерійовича за останні п'ять років тільки зростала, бо "радикал" всерйоз взявся за відбілювання свого іміджу від гомосексуальності.

По-перше, Ляшко рішуче заявив, що відео фальшиве, мовляв, в наш час прогресу підробити можна усе.

По-друге, Ляшко почав всюди і всіляко доводити свою навіть не гетеросексуальність, а справжній мачизм - говорити штучно заниженим голосом, поводитися відверто агресивно, всіляко підкреслювати свій інтерес до жінок, розсипаючи компліменти де треба і не треба. Одразу ж після скандалу по телебаченню активно крутили політичну рекламу, в якій Ляшко вітає "жінок, мадонн і берегинь" з 8 березня.

По-третє, Ляшко почав свідомо провокувати бійки, кидаючись на політичних опонентів з кулаками, за що періодично отримував по обличчю, але заслужив собі імідж мало не першого забіяки парламенту.

По-четверте, в ЗМІ з'явилася дружина Ляшка Розіта та його донька, які навіть стали героїнями його рекламних роликів та достатньо відвертих, як для політика, фотосесій.

Як Ляшко "відмазувався" від гей-скандалу - фото 1

Як Ляшко "відмазувався" від гей-скандалу - фото 2

По-четверте, при першій ліпшій нагоді Ляшко намагався перевести питання щодо його орієнтації на жарт, найвідоміший з яких - "з Ляшка такий педераст, як з Азарова реформатор".

По-п'яте, в інтернеті почали з'являтися відео, які мали б довести те, що Ляшко ніякий не гей, а справжній мужик. Як наприклад, набито розіграш Ляшка пранкером від імені Андрія Шевченка з пропозицією попаритися в лазні "по-чоловічому", яке Ляшко рішуче відкинув.

Ну, а коли почалися бойові дії на Сході Ляшко мало не щодня крутився десь близько до місця бойових дій у камуфляжі та зі зброєю, а мережу наповнили відео допитів Ляшком затриманих сепаратистів. Правда, сепаратисти чомусь були майже голі.

Попри всі ці старання, остаточно відбілитися від іміджу гомосексуаліста Ляшку так і не вдалося, і більшість людей, що мали доступ до інтернету з героїчного Ляшка швидше посміювалися. На щастя Олега Валерійовича його виборець інтернетом зазвичай не користується, а більше дивиться телевізор. Отже найближчим часом всіх нас чекає нове шоу Ляшка з самовідбілювання.