Ляшку стало нудно без трибуни ВР

Експресивність Ляшка пішла через край: після кумедних акцій під Генпрокуратурою очільник РПУ прийнявся піаритися за рахунок зняття своїх власних депутатів і позачергової сесії
Depo.Влада
30 липня 2015 18:30
ФОТО: depo.ua
Ляшку стало нудно без трибуни ВР
Ляшку стало нудно без трибуни ВР

Олег Ляшко, як справжній "радикал", в своїх політично-іміджевих оборудках часто використовує чудернацькі методи. Один з головним полягає у максимі "Бий своїх щоб чужі боялися". Так, у лютому постраждав від Олега Валерійовича його депутат-"комбат" Сергій Мельничук, який в результаті не тільки вилетів з фракції, але й зараз втратив депутатську недоторканість. Головним публічним обвинувачем виступив власне сам Ляшко. Тоді зазначали, що Мельничук потрапив до списку "радикалів" за квотою тодішнього друга Олега Валерійовича - Сергія Льовочкіна, а після того, як між Ляшком і екс-головою АП Януковича пробігла тінь, відбувся "виліт" Мельничука.

Сьогодні схожа, але не зовсім така,  історія сталася з "радикалом" з Київради Юрієм Сухіним, якому довелося скласти депутатський мандат через любов до автомобілів. Так, стало відомо про те, що Сухін придбав собі дві круті іномарки: Ferrari 458 Italia і Aston Martin DBS, вартість яких становить близько 15 млн грн. Ляшко заявив, що доходи депутата дозволяють це зробити, "але для членів РПЛ є ще питання моралі". "Я вважаю неприйнятним купувати дорогі машини, коли мільйони українців не можуть заплатити за комунальні послуги. А якщо подобаються дорогі авто - тоді не треба займатися політикою. Тому зажадав від Юрія Сухіна добровільно написати заяву і скласти мандат депутата Київської міської Ради. Він це зробив і я йому вдячний за розуміння політики Радикальної партії", - повідомив Ляшко.

Щоправда, в даному випадку ця епопея зі складанням мандатом більш схожа на "договорняк". Треба враховувати тісні взаємини Ляшка та Сухіна, про яких у 2013 році ЗМІ писали, що вони разом зуміли отримати кілька земельних паїв у Бучі, що під Києвом. Щоправда, офіційних наслідків ця інформація не мала. 

Власне, резон для такого ходу у Ляшка є. По-перше, це привід, так би мовити, закрити тему. Тепер після реакції Ляшка цю тему вже не розкрутиш так як слід. По-друге, до місцевих виборів залишилося зовсім небагато часу, і Сухіна можна було прибирати, оскільки вже жодних надважливих рішень від Київради очікувати годі. І нарешті, по-третє, такий крок - це красивий піар.

Власне зараз Ляшко явно діє у напрямку розгортання максимально активної піар-кампанії.

Так, саме головний "радикал" України вже встиг ініціювати проведення позачергового засідання Верховної Ради. "Кілька днів тому я письмово звернувся до Гройсмана з пропозицією невідкладно скликати позачергове засідання Верховної Ради для обговорення ситуації на Східному фронті у зв'язку із повідомленнями про демілітаризацію Широкине, а також розгляду ряду важливих законопроектів. Події сьогоднішнього дня - обрання так званого коменданта народної ради Бесарабії, утворення в Москві "українського уряду у вигнанні" - все це продовження реалізації плану Путіна по дестабілізації ситуації в Україні", - пафосно написав у Facebook Ляшко.

Втім, в заявах Олега Валерійовича більше піару, аніж реальної турботи за Україну. Головне для Ляшка зараз - максимально агресивно розпочати кампанію на місцевих виборах. Враховуючи той факт, що у його нинішнього патрона Ігоря Коломойського ніяк не може толком запуститися "УКРОП", Олегу Валерійовичу доведеться показати результат, аби завести потрібну кількість людей у місцеві ради.