Як Ляшко проти Юлі озброївся девізом Аль Капоне

Лідер "радикалів" починає випихати "облізлу лисичку" Юлію Тимошенко з протестного електорального поля
Depo.Влада
16 листопада 2016 16:01
ФОТО: depo.ua
Як Ляшко проти Юлі озброївся девізом Аль Капоне
Як Ляшко проти Юлі озброївся девізом Аль Капоне

Після вчорашнього скандалу з Юрієм Шухевичем, Олег Ляшко вирішив використати тему імпічменту для наступу на конкуруючу фірму – фракцію "Батьківщина". "Радикал" сьогодні багато говорив про Тимошенко, смачно припечатуючи її гострим слівцем та нагадуванням про Медведчука. "Я Юлі вчора казав: "Юля, якщо ти хочеш імпічменту президента, вийди і скажи сама, чого ти діда старого пхаєш? Чужими руками жар хочеш загрібати? А вона хитра лисичка, чужими руками жар позагрібати, а потім біла, пухнаста, вийде, вушками помахає. Я тут така найбільша захисниця. Ця захисниця трохи облізла. Вже не біла і не пухнаста", - заявив Ляшко. І навіть знайшов Юлії Володимирівні гарну роботу – бути у нього віце-прем'єром з питань ЖКГ. "Наводила б порядок в каналізаціях і тарифах. Вона в цьому спеціаліст", - помріяв головний "радикал".

І, дійсно, Ляшко не є фахівцем в тарифній тематиці, тому його популізм у цих питаннях обмежувався банальним тиском на емоції невдоволених українців. Проте не за горами той день, коли Олег Валерійович з'явиться в ефірі Савіка Шустера зі своїми слайдами. На яких, наприклад, буде дохідливо намальовано, де саме Тимошенко збрехала про тарифи. Так би мовити, поміряється з Юлею слайдами.

А ще Ляшкові дуже важливо відпихнути "Батьківщину" від сільського електорату. Проблема "радикалів" у тому, що не у них у фракції Вадим Івченко, який має вплив на селищних голів через Всеукраїнську асоціацію сільських та селищних рад. Як би природно на екранах не виглядав Ляшко, цілуючи корів та закусуючи чорноземом, власної організації, завдяки якій можна впливати на думку селян не через телеекрани, у нього немає. То ж можна очікувати активізації роботи "радикалів" з сільським виборцем. І не лише собі на користь, але для протидії впливу агентів "Батьківщини".

Експерти вже давно натякали, що рано або пізно Ляшко почне витісняти Тимошенко з поля соціального популізму. І тут питання не в їхньому конфлікті, просто, як казав Аль Капоне, "Nothing personal. Only business" – нічого особистого, тільки бізнес. Чи зашкодить Ляшку те, що його у Тимошенко звинувачуватимуть у співпраці з Банковою? Справа в тому, що тепер, осідлавши тему імпічменту президента, головний "радикал" зможе легко від цього відбиватися. Мовляв, яка Банкова, коли саме моя фракція є автором законопроекту, де йдеться про імпічмент. Ляшко ж чудово розуміє, що такий документ через парламент не пройде. Але поговорити про нього можна. І рейтингу серед протестного виборця додасть, і по конкурентці з'явилася нагода добряче пройтися.

"Радикали" також добре розуміють, що ніяких перевиборів Верховної Ради не буде, та вони їм нині й непотрібні, бо занадто багато у нас розвелося опозиціонерів, на всіх голосів виборців не вистачить, то ж у них є час і натхнення для того, щоб прибрати з дороги Тимошенко. Тому найближчим часом ми почуємо від Ляшка не лише про "облізлу лисичку" та "вбивство Шухевича". 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада