Як Луценко і Бурбак сперечались у Раді через "м`яч"

Сьогодні під час засідання погоджуальної ради у парламенті між лідерами фракцій БПП та "Народного фронту" виникла суперечка щодо відставки глави Кабміну Арсенія Яценюка
Depo.Влада
14 березня 2016 12:36
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, зокрема, лідер фракції БПП Юрій Луценко заявив, що Кабмін продовжує кампанію дискредитації всієї політичної системи України. 

"На жаль, протягом трьох тижнів після закінчення пленарних засідань Ради, уряд з наполегливістю, гідною кращого застосування, продовжує кампанію дискредитації всієї політичної системи України. Тепер вже через ключові зарубіжні ЗМІ Арсеній Петрович Яценюк перекладає всю відповідальність за стан справ на президента, на фракції, на кого завгодно, тільки не на главу виконавчої влади... Більш того, постійно йде якась футбольна розмова, м'яч постійно знаходиться на полі президента. Якщо говорити футбольними термінами, то деякі обіцяли вивести збірну у Єврокубок, а зараз опустили команду до рівня сільських ігор і під свист стадіону тепер пише Financial Times: президент у всьому винен, нехай прийме рішення. Президент працював і працює з будь-яким урядом, сформованим відповідно до Конституції ВР України. Мені здається, що ніхто з уряду не може поскаржитися, що президент завадив комусь проводити реформи", - зазначив Луценко.

У свою чергу, голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, відповів на це так: "Дуже цікаве ваше порівняння з футбольною командою, впевнений, що ми будемо в Євролізі. Це від нас залежить, але команда виграє тільки тоді, коли забиває в чужі ворота, а тут що не удар, то штанга або в свої ворота. Іноді це і коаліції, і фракції БПП стосується".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада