Шалена таємничість та охоронці-автоматники: Як Лозінський з тюрми виходив

6 квітня одіозний колишній депутат Віктор Лозінський вийшов на волю
Depo.Влада
7 квітня 2016 12:06
ФОТО: depo.ua

Екс-депутата випускали із колонії у режимі шаленої таємничості, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

Працівники пенітенціарної служби заважали журналістам працювати та здійснювати зйомку.

Крім того, до журналістів під стіни колонії, де сидів Лозінський, приїжджали працівники поліції.

 Також біля колонії двічі була помічена автівка із кіровоградськими номерами (звідки Лозінський родом). Коли автівка під'їхала до колонії другий раз, то до неї швидко підійшов Лозінський.

Він привітався із невідомим чоловіком та сів у машину, яка на шаленій швидкості його відвезла.

Зазначимо, що Лозінський залишав колонію під охороною, яка була озброєна. Журналісти помітили трьох чоловіків із автоматами, які вийшли із засідки після того, як екс-нардеп поїхав.

За інформацією джерел, працівники пенітенціарної служби отримали наказ затриматися на роботі понаднормово, аби підготувати всі документи для звільнення Лозінського саме сьогодні.

Зазначимо, що у екс-депутата сьогодні день народження.

Нагадаємо, в кінці січня Лозінський подав документи на перерахунок терміну за "законом Савченко".

Бориспільський районний суд Київської області вирішив застосувати умовно-дострокове звільнення до колишнього народного депутата Віктора Лозинського, засудженого за вбивство.

У прокуратурі Київської області повідомили про намір оскаржити умовно-дострокове звільнення колишнього народного депутата Віктора Лозінського, засудженого за вбивство

Його клопотання було задоволене частково, у відбутий термін зараховано 4 роки і 36 днів (суд останньої інстанції присудив Лозінському 10 років в'язниці).

16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським був убитий Валерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Лозінського до 15 років позбавлення волі починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 року Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозинського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада