Як Лещенко і Топольська збрехали про свою популярність

Сьогоднішня новина про те, що подруга нардепа Сергія Лещенка Анастасія Топольська ввійшла в ТОП-20 діджеїв світу, виявилася притягнутою за вуха: дівчина народного обранця не входить навіть в ТОП-сотню
Depo.Влада
14 грудня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
Як Лещенко і Топольська збрехали про свою популярність
Як Лещенко і Топольська збрехали про свою популярність

Сьогодні у Інтернеті широко обговорюють повідомлення про те, що цивільна дружина "єврооптиміста" Сергія Лещенка Анастасія Топольська потрапила до списку двадцяти кращих діджеїв світу 2016 року. Британське видання MixMag помістило Анастасію на восьме місце. Сама Топольська й опублікувала цей рейтинг у себе на сторінці. При цьому сором’язливо зауваживши, що подібні чарти їй не дуже-то й до вподоби.

"Оскільки я вкрай скептично ставлюся до рейтингів в принципі, то і не вважаю мою присутність в ньому великим досягненням. Єдине - просто приємно, тому що я довіряю цьому виданню, і знаю хлопців, які над ним працюють, а вони реально шарять", - написала Топольська в Facebook.

Як Лещенко і Топольська збрехали про свою популярність - фото 1

Сергій Лещенко теж не зміг не порадіти за такі успіхи своєї коханої. «Почуття, які переповнюють мене в цей момент, складно описати. Пишаюся та дякую долі за тебе», - написав він на своїй сторінці.

Як Лещенко і Топольська збрехали про свою популярність - фото 2

Утім, фанати електронної музики прямо говорять про те, що MixMag не користується значним авторитетом серед тусовки. "Найкрутіший чарт, який котується серед поціновувачів – це портал djmag та їх рейтинг TOP100 DJs", - розповіли Depo.ua київські "електронщики".

Але в цьому рейтингу Анастасії Топольської, відомої під сценічним ім’ям як Nastia, не опинилося. Єдиною українкою в сотні кращих діджеїв стала Miss K8, яка зайняла в цьому поважному чарті 88-е місце.

Як Лещенко і Топольська збрехали про свою популярність - фото 3

З огляду на це, виникає риторичне питання, чи треба Лещенку та його коханій гнатися за зайвою популярністю, ризикуючи нарватися на серйозну критику. Адже й Сергій Лещенко, й Анастасія Топольська – справді відомі особистості у своїх колах. І публічні "ляпи" б’ють по їх реноме в найближчому оточенні, на яке, по ідеї, вони б мали спиратися…

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада