"Як квасолина у відрі": Безсмертний розповів про інфантильного Путіна перед Порошенком

Переговори між українським президентом України Петром Порошенком і президентом Росії Володимиром Путіним відзначаються емоційністю з українського боку та інфантильністю - з російського

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України в Тристоронній контактній групі (2015-2016 роки) Роман Безсмертний у коментарі "Апострофу", передає Depo.ua.

"Це протистояння відчувається. Відчувається певна серйозна навіть емоція з українського боку, але є повна інфантильність з боку Путіна. Це повна відстороненість", - сказав посол.

У цьому контексті він навів цікаве порівнння.

"Коли ви кидаєте квасолю в порожнє відро, то чуєте звук. Коли ж кидаєте вже десяту квасолину, то все вже тихо. Так от, якщо подивитися на театр в особах, де є канцлер Меркель, президент Макрон, президент Порошенко, президент Путін, то з боку європейських лідерів є присутніми якісь емоції, менше чи більше відчуття обов'язку. А там… Якісь фразеологізми, такі сентенції, що межують зі сленгом навколокримінальним на кшталт "Я эту идею Донбассу не продам", ну і багато подібного", – наголосив дипломат.

За його словами, це свідчить про те, що влада, яка набирає тиранічного характеру в імперській державі, втрачає межу.

"Не знаю, чи втрачає вона страх, бо для того, щоб це відчути, треба бути на місці цих людей, але те, що вона втрачає межу, відчувається. Людина не приїхала в Париж вести переговори про війну і мир. Вона приїхала просто в Париж", – додає він.

Безсмертний зауважив, що люди, які засиджують у владі, взагалі втрачають відчуття реалій.

"Можу сказати вам це як свідок багатьох випадків. А коли людина перебуває при владі вже 20 років, то, очевидно, це неминуче, адже вона дивиться на світ тільки через найближчий візуальний образ", – констатував посол.

Нагадаємо, що розмова Порошенка і Путіна з ініціативи українського лідера відбулася 12 лютого. На Банковій стверджують, що український президент насамперед порушував питання про обмін заручниками та розгортання миротворчої місії ООН на українському Донбасі.

У Кремлі також підтверджували, що президенти говорили про продовження розпочатого до Нового року процесу обміну утримуваними особами. А крім того, Порошенко начебто обіцяв допомогу в розслідуванні причин аварії пасажирського літака АН-148 під Москвою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна