Як Коболєв з Путіним збрехали про транзит

Голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв провів прес-конференцію, на якій попередив всіх нас, що держава може втратити транзит російського газу

В той же час з‘явилася заява Путіна, що транзит через Україну буде збережено.

Насправді, неправду говорять обидва: РФ не зможе в найближчі роки обійтися без нашого транзиту, навіть, якщо буде збудовано "Північний потік - 2". Але транзит, в разі добудови цього газопроводу, різко впаде (до 30-40 млрд кубів за різними оцінками) з подальшим падінням обсягів в найближчі роки.

В сухому залишку: "Нафтогаз" готує нас до того, що в героїчній боротьбі він, нібито, доб‘ється того, що "Газпром" буде змушений залишити транзит. Хоча насправді у "Газпрома" немає іншого виходу - він приречений в наступні кілька років зберігати транзит.

Паралельно нас всіх лякають тим, що зменшення зарплати Андрія Коболєва (1,8 млн доларів на рік) може підірвати наші переговорні позиції з "Газпромом".

Якщо коротко, сьогоднішня прес-конференція голови НАК "Нафтогаз" потрібна тільки для того, щоб ще раз артикулювати "головну проблему" НАК - зменшення зарплати керівника компанії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна