Як Кличко у Вашингтоні прогулювався парком з Вікторією Нуланд (ФОТО)

Формат зустрічей політиків США з українськими представниками свідчить про дуже серйозне і дружнє ставлення до України
Depo.Влада
29 квітня 2015 09:17
ФОТО: depo.ua
Як Кличко у Вашингтоні прогулювався парком з Вікторією Нуланд (ФОТО)
Як Кличко у Вашингтоні прогулювався парком з Вікторією Нуланд (ФОТО)

Таку думку на своїй сторінці у "Фейсбуці" висловив колишній прес-секретар посольства Грузії в Україні Бачо Крчилава, коментуючи фото із зустрічі мера Києва Віталія Кличка з помічником Держсекретаря США Вікторією Нуланд, передає depo.ua.

"Я достатньо років пропрацював у системі МЗС. А до цього ще багато років журналістом, і писав про зовнішню політику. Такий формат зустрічі бачу вдруге. Це свідчить про те, що до України в США дуже серйозно і дуже дружньо ставляться. Адже якщо тебе приймають не в кабінеті з суворим обличчям, а обговорюють серйозні справи прогулюючись у парку, це говорить що Україну готові підтримувати. Тепер черга за нами, показати реальні справи", - написав він.

"Хто б там що не говорив, дуже важливо коли впізнавані в світі люди, такі як Віталій Кличко, їздять, розмовляють і переконують західних політиків і чиновників у необхідності підтримки України", - наголосив Корчилава.

Він також відзначив, що зустрічі із Нуланд є дуже важливою, "тому що в США система влаштована так, що більшість важливих рішень адміністрації Білого Дому по Україні залежить саме від неї". 

Як Кличко у Вашингтоні прогулювався парком з Вікторією Нуланд (ФОТО) - фото 1

Як Кличко у Вашингтоні прогулювався парком з Вікторією Нуланд (ФОТО) - фото 2

 

Мітки: