Як Шокін дає Ляшку можливість наростити рейтинг

Граючи на випередження з Генпрокуратурою, нардепи-радикали Олега Ляшка намагаються приписатися до "чужої пісочниці" та нівелювати електоральні втрати від компромату, який мають силовики
Depo.Влада
22 квітня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua
Як Шокін дає Ляшку можливість наростити рейтинг
Як Шокін дає Ляшку можливість наростити рейтинг

"Побратими" Ляшка Андрій Лозовий та Олег Мосійчук підтримали почин свого шефа, та особисто прокоментували інформацію про ініціативу ГПУ щодо зняття з них недоторканості. Як уже писав depo.ua, наші джерела підтверджують, що повідомлення Ляшка з‘явилося не на порожньому місці. ГПУ має на двох "радикалів" дуже серйозний компромат, оприлюднення якого може серйозно попсувати імідж як безпосередніх фігурантів так і головного "радикала" персонально.

І Лозовий, і Мосійчук висловилися з цього приводу, показавши що вони готові до можливих проблем з правоохоронною системою. Мосійчук навіть записав відеозвернення в не надто вдягненому вигляді, пояснивши, що зараз він лежить в лікарні після операції, але не збирається втікати з країни. При цьому Мосійчук вкотре звинуватив Порошенка в політичних репресіях, зв‘язках з колишніми регіоналами та пригрозив долею попередника Януковича.

Цю думку продовжив Лозовий, зазначивши, що "Порошенко, ставши Президентом на хвилі Революції гідності, вирішив садити не тих, з ким вона боролась, а тих, хто її робив". При цьому себе і Мосійчука Лозовий поставив в один ряд з Андрієм Денисенком та В'ячеславом Константиновським. Нагадаємо, Андрій Денисенко - пов‘язаний з Коломойський нардеп, що вийшов з БПП після того, як СБУ звинуватило його в причетності до гучного вбивства СБУ-шника у Волновасі. Константиновський - нардеп від "Народного фронту", що прославився тим, що продав "Ролс Ройс" та пішов на фронт. Крім того, його періодично звинувачують у зв‘язках з криміналітетом.

Отже, тактика Ляшка зрозуміла. Він грає на випередження, готуючись з одного боку до можливих негараздів із правоохоронцями (лікарня та операція Мосійчука), а з іншого намагаючись нівелювати інформаційний вплив від можливого компромату. Ставлячи себе на один рівень з людьми, хоча і не бездоганними з точки зору репутації, але явно не з парламентськими клоунами, побратими Ляшка намагаються видати можливі претензії ГПУ як репресії проти справжніх демократів та правдорубів.

Зі свого боку Генпрокуратура поки мовчить і на закиди ляшківців ніяк не реагує. За таких умов час працює на Ляшка. Отже, Генпрокуратура має або вкидати свій компромат та запускати процес кримінальних проваджень та зняття недоторканості, або ж заявити, що ніяких претензій ані до Мосійчука ані до Лозового не має. Мовчання ж прокуратури дає можливість Ляшку піаритися в ролі жертви "злочинної влади", не будучи нею де-факто.

Також варто зазначити, що виборець Радикальної партії не "інтернетний", а швидше "телевізійний". Тому будь-які зливи в мережу будь-якого компромату на Олега Валерійовича та його побратимів без належної телевізійної підтримки на центральних каналах можуть вистрілити "в молоко", адже закохані в радикала сільські виборці його просто не побачать.

Таким чином, граючи в мовчанку, "орли" Шокіна допомагають "побратимам" Ляшка нарощувати рейтинги.